توسعه مدارس فنی، کشاورزی و کار و دانش در کشور

0 194

ادامه تحصیل در رشته های فنی و کسب مهارت باعث می شود دانش آموزان بتوانند راحت تر وارد بازار کار شوند. گرایش دانش آموزان به رشته های فنی در سال های اخیر به شدت افزایش یافته است. در این راستا مدارس فنی می توانند با اطمینان دادن به دانش آموزان برای ادامه تحصیل در دانشگاه های فنی، انگیزه آنان را برای ادامه تحصیل در رشته های فنی بیش از پیش افزایش دهند.

برای عضویت در تلگرام (کنکور) کلیک کنید
آخرین اخبار کنکور سراسری و آزاد

چابک سازی آموزش وپرورش

به گزارش باران مشاوره به نقل از اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، یکی از برنامه های دولت به منظور توجه به سند تحول بنیادین، سیاست چابک سازی آموزش وپرورش است. برای رسیدن به این هدف تعدادی ازمعاونت های آموزش و پرورش ادغام می شوند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: این ادغام متعلق به استان خاصی نیست و در سطح کشوری اجرا می شود. در سیاست های طرح های چابک سازی دولت، تغییر ساختارهای لازمه در حال انجام است. انجام این طرح هیچ منافاتی با سند تحول بنیادین ندارد.

لزوم ایجاد انگیزه برای دانش آموزان

باید به دانش آموزان و اولیای آنان برای تحصیل در رشته های کشاورزی، فنی حرفه ای و کار و دانش انگیزه داد. اداره کل آموزش وپرورش برای اهمیت دادن به رشته های مهارتی با دانشگاه فنی و حرفه ای مذاکره و تبادل نظر نموده و معتقد است تحصیل دانش آموزان در دانشگاه های فنی در افزایش انگیزه دانش آموزان برای ثبت نام در مدارس مهارتی مؤثر است.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای دانش آموزان و دانش جویان

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۹۸)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: