آغاز ثبت نام مجدد آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۹

0 270

ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی نا پیوسته سال ۹۹ به پایان رسیده و تاریخ برگزاری آن نیز از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شده است. برای آن دسته از داوطلبان که از این ثبت نام جامانده اند، فرصت مجددی مهیا شده است تا برای ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.

برای عضویت در تلگرام (کنکور) کلیک کنید
آخرین اخبار کنکور سراسری و آزاد

فرصت مجدد ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۹۹

به گزارش باران مشاوره و به نقل از ایسکانیوز، مهلت ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی تمدید شد. سازمان سنجش آموزش کشور برای دانش آموزانی که از ۱۷ تا ۲۷ اردیبهشت موفق نشدند در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ثبت نام کنند، فرصت مجددی را در نظر گرفته است.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: متقاضیان شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته می توانند از روز یک شنبه ۲۵ خرداد ماه برای ثبت نام و انتخاب رشته به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند. داوطلبان بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اصلاحاتی که از سوی سازمان اعلام شده، می توانند در این سایت ثبت نام و انتخاب رشته کنند.

۳۱ خرداد پایان مهلت ثبت نام مجدد آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۹

فاطمه زرین آمیزی گفت: پایان مهلت ثبت نام مجدد آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۹ ساعت ۲۴ سی و یک خرداد ماه است.

همچنین امکان مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی کد رشته های محل های انتخابی برای داوطلبانی که قبلا ثبت نام خود را انجام داده و کد رهگیری دریافت کرده اند، فراهم شده است. این داوطلبان می توانند تا ۳۱ خرداد برای اصلاح اطلاعات خود اقدام کنند.

تاریخ برگزاری کاردانی به کارشناسی سال ۹۹

زرین آمیزی بیان کرد: آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۹ روز جمعه چهاردهم شهریور ماه برگزار  و نتایج این آزمون بین بیستم تا سی ام مرداد ماه اعلام می گردد. داوطلبان می توانند کارت شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته و برگه راهنمای خود را از ۱۱ تا ۱۳ شهریور ماه با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش دریافت کنند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای دانش آموزان و دانش جویان

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۹۸)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: