زمان برگزاری کنکور سال ۹۹

0 400

تا کنون تاریخ برگزاری آزمون های سراسری سال ۹۹ دستخوش تغییرات ناشی از بحران کرونا در کشور بوده است. داوطلبان همچنان منتظر اعلام تاریخ دقیق آزمون هایی هستند که قصد شرکت در آن را دارند. تغییرات تاریخ آزمون های سراسری باعث سردرگمی داوطلبان شده است و بسیاری از داوطلبان بدلیل عدم اطلاع دقیق از تاریخ آزمون ها دچار مشکلات متعددی شده اند.

برای عضویت در تلگرام (کنکور) کلیک کنید
آخرین اخبار کنکور سراسری و آزاد

تاریخ برگزاری آزمون های سراسری کنکور تصویب شد

به گزارش باران مشاوره و به نقل از سازمان سنجش آموزش کشور، تاریخ برگزاری آزمون های سراسری سال ۱۳۹۹ با توجه به جلسه ۱۴ اردیبهشت با ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا برای یاری داوطلبان تصویب شد. پیشتر جدول های حاوی برنامه زمانی و تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمون های سراسری سازمان سنجش آموزش کشور در تاریخ های ۹۸/۰۷/۲۳ و ۹۸/۱۲/۲۵ منتشر شده بود.

زمان برگزاری آزمون های سراسری سال ۹۹

زمان برگزاری آزمون های سراسری بر اساس تصویب سازمان سنجش آموزش کشور از این قرار است:

  • آزمون دکتری (ph.D) پنجشنبه ۲۶ تیرماه
  • آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته پنجشنبه و جمعه ۲ و ۳ مردادماه
  • کنکور سراسری پنجشنبه و جمعه ۳۰ و ۳۱ مرداد ماه
  •  آزمون های فنی و حرفه ای و کارشناسی ناپیوسته روز جمعه ۱۴ شهریور ماه (به طور هم زمان)

اطلاعیه های سازمان سنجش برای آزمون های ۹۹ متعاقبا اعلام می شود

قابل ذکر است داوطلبان باید به تاریخ های اعلام شده توجه کنند و مندرجات اطلاعیه هایی را که متعاقباً برای هر آزمون از سوی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود مطالعه نموده و اقدامات لازم را انجام دهند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای دانش آموزان و دانش جویان

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۹۸)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: