مشاوره تلفنی تیزهوشان

0 237

 

آیا دوست دارید فرزندتان در مدارس تیزهوشان درس بخوانند؟
آیا از شرایط تیزهوشان اطلاعی ندارید؟
آیا فرزندتان علاقه ای به شرکت در مدرسه تیزهوشان دارد؟
برای آمادگی در آزمون تیزهوشان باید چه منابعی را مطالعه کند؟
ظرفیت تیزهوشان در شهر شما به چه صورت است؟
چگونه برای آزمون تیزهوشان آماده شوید؟
مشاوره تلفنی تیزهوشان یکی دیگر از خدمات مشاوره تلفنی میباشد که برای بسیاری از والدین از اهمیت بالایی برخوردار است. اما در ذهن بسیاری از آنها ممکن است سوالات و ابهاماتی از قبیل موارد مذکور ایجاد شود که عدم آگاهی از آنها شاید قبولی دانش آموز را تحت الشعاع خود قرار دهد. آزمون تیزهوشان نیز همانند آزمون های دیگر مستلزم برنامه ریزی و مطالعه منسجم است.
مدارس تیزهوشان به این دلیل برای والدین از اهمیت بالایی برخوردار است، چون فضای این مدارس آکنده از حس رقابت و تلاشبرای موفقیت و برتری نسبت به باقی هم سن و سالان دیگر میباشد. آیند شغلی امروزه یکی از نگرانی های والدین و دانش آموزان است که میتوان گفت، دانش آموزان مدارس تیزهوشان تاحدی آینده شغلی خوبی را برای خود رقم خواهند زد زیرا از ابتدا امر با شرایط سخت خود را پرورانده اند.
از آنجایی که مدارس تیزهوشان بصورت هدفمند و در راستای پرورش نخبگان علمی تاسیس شده اند، دانش آموزان این مدارس  از امکانات بهتر و معلمانی بهره میبرند که از لحاظ سطح علمی و نحوه تدریس روش های بروزی را از خود ارائه میدهند.
گروه مشاوران باران آماده اند تا به سوالات و ابهامات ایجاد شده در ذهن والدین و دانش آموزان پاسخ دهند. تنها کافی است از طریق تلفن ثابت با کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید.

مقالات مرتبط

۱آمادگی در آزمون تیزهوشان

۲آشنای با مدارس تیزهوشان

۳آزمون تیزهوشان پایه هفتم  

۴آزمون تیزهوشان پایه دهم 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: