مشاوره تلفنی خانواده

0 172
رای

 

مشاوره تلفنی خانواده بدلیل عدم حضور فیزیکی طرفین از حساسیت بالایی برخوردار است. مشاوره تلفنی خانواده باید یک روش روشن و قابل فهم باشد تا متقاضی را به خوبی راهنمایی کند. اگر مشاور اطلاعات و تجربه کافی نداشته باشد ممکن است نتواند با مراجعه کننده ارتباط موثری برقرار کند. در واقع مشاور باید قادر باشد تمامی اطلاعات ، احساسات و تجربیات خود را با کلام به مراجعه کننده منتقل نماید. ، لذا باید کلامی دلنشین داشته باشد تا مراجعه کننده به پایدار بودن این ارتباط ترغیب شود.

 مزایای مشاوره تلفنی خانواده عبارت است از

۱گاهی اوقات ممکن است فرد به دلیل دوری مسافت قادر به مراجعه نباشد، مشاوره تلفنی خانواده این امکان را به فرد میدهد که تنها با برقراری تماس مشکل خود را برطرف نمایید.

۲در مورد اختلافات زناشویی که ممکن است منجر به محدودیت زن در خروج از منزل گردد، مشاوره زناشویی در روند بهبود روابط زناشویی میتواند راهگشا باشد.

۳. در امور حقوقی و کیفری که محدودیت زمانی و حساسیت بالا دارند مشاوره تلفنی میتواند شما را به بهترین و سریع ترین راهکار را پیش روی فرد قرار دهد.

۴. به دلیل عدم رویارویی مشاور و مراجعه کننده بیان احساسات و عواطف شخصی و مشکلات خاص برای فرد راحت تر است.

۵. از نظر هزینه فرد مورد نظر هزینه کمتری را نسبت به مشاوره حضوری پرداخت میکند.

۶. چه بسا با مشاوره تخصصی در زمینه تربیت کودک و کسب آگاهی در مورد روابط والدین و فرزندان بتوانید از آسیب های جبران ناپذیر در آینده فرزندانتان پیشگیری کنید.

۷.  در زمینه مشاوره ازدواج و مشاوره پیش از ازدواج ، افراد میتوانند آنلاین و تنها از طریق برقراری تماس، فرد مناسب را برای زندگی آینده خود برگزینند.

۸. خانواده ها هر روز با مشکلات متعددی رو به رو میشوند که میتواند به سلامت خانواده آسیب برساند، مشاوره تلفنی در کمترین بازه زمانی سلامت خانواده را بهبود ببخشد.

گروه مشاورین باران آماده ارائه خدمات مشاوره بصورت تلفنی در زمینه های زیر هستند:

مشاوره قبل از ازدواج

اختلافات زناشویی

مشاوره بهبود روابط زناشویی

امور حقوقی خانواده

مشاوره تلفنی تربیت فرزندان

مشاوره آنلاین ازدواج

مشاوره تلفنی سلامت خانواده

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: