آموزش به سربازان جهت حضور در بازار کار و اشتغال

0 843

در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر توسعه کشور و فراهم سازی زمینه های اشتغال برای جوانان، سازمان نظام وظیفه گام هایی برداشته است. به طوری که در جهت آموزش به سربازان جهت حضور در بازار کار و اشتغال آموزش های مفیدی در نظام وظیفه برای سربازها در دستور کار قرار گرفته شده است. در این راستا ستاد کل نیروهای مسلح با نهاد های دولتی و آموزشی در زمینه مهارت آموزی سربازها اقدام به اجرایی کردن طرحهای کرده است. ضرورت گذراندن دوره امداد و نجات و مهارت آموزی در سطح تخصصی از جمله اقدامت است.

همه چیز در مورد طرح آموزش به سربازان جهت حضور در بازار کار و اشتغال

توکلی رئیس سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی گفت

سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی که هدفش تربیت نیروهای متخصص است تفاهم نامه ای با نیروی زمینی ارتش جهت مهارت آموزی سربازها منعقد کرده است. هدف از انعقاد این تفاهم نامه تربیت و آموزش سربازهاست. با اجرای آموزش به سربازان جهت حضور در بازار کار و اشتغال، می توانند پس از پایان خدمت سربازی خود وارد بازار کار بشوند.

این تفاهم نامه با هدف کمک به ارتش در زمینه مهارت آموزی و آموزش فنی و حرفه ای به عزیزان سرباز است. به طوری که بتوانند در حین خدمت سربازی دوره های مهارتی و تخصصی را بگذرانند. با طرح آموزش به سربازان جهت حضور در بازار کار و اشتغال، این سربازان می توانند پس از پایان خدمت مقدس سربازی جهت اشتغال وارد بازار کار شوند.

علاوه بر آموزش به سربازها به منظور کمک مالی به جامعه و نیروهای نظامی و خانواده ایشان در تمام شهرکهای سازمانی و مسکونی مدارس سما راه اندازی خواهد شد. بدین ترتیب فرزندان این عزیزان نیز می توانند به ادامه تحصیل در این مدارس بپردازند.

برای اطلاعات در مورد اخذ امریه اینجا کایک کنید.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: