سربازهای وظیفه آموزش کشاورزی می بینند

فرزانه اقبالی مدیر ترویج کشاورزی از آموزش سربازها در زمینه کشاورزی خبر داد

593

طرح مهارت آموزی سربازهای وظیفه، یکی از طرح هایی است که جهت پیشبرد و اجرایی شدن آن نیاز است تمام نهادها دست به دست هم دهند. اجرای طرح مهارت آموزی سرباز به این معنا است که تمام کسانی که دوران خدمت سربازی را سپری می کنند دارای مهارت و تخصص خواهند بود.

همچنین بخوانید: آخرین اخبار خدمت سربازی

آموزش کشاورزی به سربازها

فرزانه اقبالی مدیر هماهنگی ترویج سازمان جهاد کشاورزی استان تهران در گفت وگو با خبرگزاری ایانا از امضای تفاهم نامه مهارت آموزی سربازان بین وزارت جهاد کشاورزی و ستاد کل نیروهای مسلح خبر داد و گفت: بر اساس این تفاهم نامه که مهرماه امسال به امضا رسید، بیش از ۵۰۰ مهارت شغلی در بخش کشاورزی آموزش داده می شود که سربازان وظیفه نیز می توانند در مراکز مربوطه مهارت های لازم را فرا بگیرند و گواهی مهارت دریافت کنند تا در آینده در شغل و حرفه کشاورزی توانمند شوند.

به دنبال این تفاهم نامه و در جهت افزایش تاثیرگذاری خدمت سربازی و توسعه توانمندی سربازان وظیفه، جلسه ای در محل مدیریت هماهنگی ترویج سازمان با حضور سرگرد رضازاده، نماینده ستاد کل نیروهای مسلح با محوریت آموزش و مهارت افزایی سربازان وظیفه برگزار شد. 200 نفر از سربازها طی 4 روز با موضوعات تولیدات گلخانه ای و پرورش قارچ یا پرورش ماهیان زینتی در استان تهران تحت آموزش مدرسان مجرب قرار خواهند گرفت.

مدیرهماهنگی ترویج سازمان جهاد کشاورزی استان تهران اضافه کرد: فرماندهی تهران بزرگ نیز ضمن اعلام فراخوان سربازان وظیفه، محل برگزاری این دوره های آموزشی را فراهم خواهد کرد. این فراخوان در روزهای آینده اعلام خواهد شد.

خواندن مقاله معافیت ایثارگری را از دست ندهید

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

دیدگاه ها بسته شده اند.

error: