آیا می توان آینده شغلی سربازها را تضمین کرد؟

0 338

مهارت آموزی سربازان به منظور کسب مهارت برای پیدا کردن شغل پس از خدمت سربازی یکی از دغدغه های مسئولان سازمان نظام وظیفه عمومی است. خوشبختانه گام هایی برای آینده شغلی سربازها برداشته شده است.

سردار مهدی فرحی فرمانده قرارگاه مهارت آموزی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: رهبر معظم انقلاب در طی سالهای گذشته بالغ بر ۱۷۰ تدبیر و راهکار برای سربازی داشته اند که این نشان دهنده توجه ویژه ایشان به جایگاه سربازها است.

سردار فرحی بیان کرد: ماموریت قرارگاه مهارت آموزی نیروهای مسلح اجرای طرح مهتا (از مهارت تا اشتغال) است. باید در این راستا مهارت هایی را به سربازها آموزش داد که آینده شغلی سربازها را بتوان تضمین کرد.
یکی از بزرگترین دغدغه ها بحث اشتغال در جامعه است و اگر بتوانیم روی مهارت آموزی سربازها به خوبی کار کنیم یقینا می توانیم چالش اشتغال را نیز برطرف نماییم و آینده شغلی سربازها را تا حد ممکن تضمین کنیم.

باران
با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی
برای اطلاع از آخرین قوانین و شرایط معافیت سربازی و ارتباط با مشاور می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
همه روزه به جز روز های تعطیل، پاسخگویی از ساعت ۹ صبح الی ۸ شب
شاید شما هم با اطلاع قوانین بتوانید معافیت بگیرید

هر سرباز پس از گذراندن خدمت سربازی علاوه بر دریافت کارت پایان خدمت می تواند یک یا چند گواهی فنی و حرفه ای نیز داشته باشد. در حال حاضر ۱۵۰ مهارت شناسایی و بررسی شده است که می تواند نسبت به نیاز بازار کار مفید باشد. این مهارت ها می تواند به آینده شغلی سربازها کمک کند.
این طرح در سه مرحله انجام می شود که مرحله اول آن اطلاع رسانی به مشمولین و خانواده ایشان و نحوه ثبت در سیستم قبل از خدمت سربازی است. مرحله دوم آن در حین خدمت سربازی و گذراندن دوره های مهارتی است. مرحله سوم این طرح، مهارتهای کسب شده پس از خدمت سربازی است تا کسانی که گواهی مهارتی را دریافت می کنند بتوانند پس از خدمت سربازی از تسهیلات بانکی در راستای اشتغال بهره ببرند.

@Vazifeh_News عضویت در کانال و گروه تلگرامی نظام وظیفه باران مشاوره

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: