اجرای طرح سربازی اختیاری صحت ندارد

0 385
۵/۵ - (۱ امتیاز)

چندی پیش خبری از جناب آقای ابوترابی عضو کمیسیون امور داخلی در مجلس مبنی بر طرح سربازی اختیاری مطرح شد.  ایشان اظهار کرده بودند که جلساتی با مرکز پژوهش های مجلس، ستاد کل نیروهای مسلح، مرکز تحقیقات اسلامی قم و سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا در جریان می باشد.

سردار کمالی رییس اداره منابع انسانی و سرباز ستاد کل نیروهای مسلح سخنان نماینده نجف آباد در مجلس مبنی بر اجرای طرح سربازی اختیاری را تکذیب کرد و گفت:

این خبر صحت ندارد، آقای ابوترابی طرحی را با چند امضا مبنی بر سربازی اختیاری در زمان صلح به مجلس ارائه کرد که در کمیسیون امنیت ملی مطرح شد.  قرار شد یک کارگروه، وظیفه کارشناسی جهت بررسی این طرح را به عهده بگیرد.

در جلسه اول بررسی این طرح قرار شد این طرح کنار گذاشته شود و به جای آن به آسیب شناسی سربازی و ارائه راهکارهای مناسب در جهت ارتقا جایگاه سربازی در جامعه پرداخته شود. که یکی از مهمترین مسائل در این راستا کمبود اعتبارات مالی بود. با وجود اینکه طبق قانون، حقوق یک سرباز الان باید بالای ۷۰۰ هزار تومان باشد و هزینه خوراک و پوشاک و … نیز افزایش یابد.

باران
با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی
برای اطلاع از آخرین قوانین و شرایط معافیت سربازی و ارتباط با مشاور می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
همه روزه به جز روز های تعطیل، پاسخگویی از ساعت ۹ صبح الی ۸ شب
شاید شما هم با اطلاع قوانین بتوانید معافیت بگیرید

ما باید به دنبال رفع این کمبود اعتبار مالی باشیم

ایشان بیان کرد: در مجلس به منظور تامین کمبود اعتبار مالی راهکارهایی ارائه شد که بر این اساس باید هزینه خدمات اجتماعی و دولتی به سربازان فراری، غایب و معاف از خدمت مانند دریافت گواهینامه، تعویض گواهینامه،تعویض پلاک ، ثبت اموال و … را افزایش داد.

@Vazifeh_News عضویت در کانال و گروه تلگرامی نظام وظیفه باران مشاوره

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: