طرح سرباز تاپ در صنایع کشور

برات قبادیان خبر از رونمایی سامانه تاپ در بهمن ماه داد

0 1,003

با توجه به اهمیت دوران خدمت سربازی، ستاد کل نیروهای مسلح اقدام به اثر بخشی بیشتر نقش سربازان در کشور نموده است. مدتی است که طرح های علمی و اجرایی در زمینه گذراندن خدمت سربازی در سطح کشور در حال اجرا است. یکی از این طرح ها، اجرای سامانه تاپ برای مشمولان دارای تسهیلات دانشگاهی می باشد.

اجرای طرح سرباز تاپ در صنایع کشور

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اصفهان، معاون آموزشی پژوهشی و فناوری وزیر صمت در طی بازدید از کارخانه ذوب آهن اصفهان به اجرای طرح سرباز تاپ اشاره کرد و گفت: در سال بیش از 500 هزار جوان تحصیل کرده مخصوصا در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری به خدمت مقدس سربازی اعزام می شوند. با توجه به عقد تفاهم نامه با نیروهای مسلح این سربازها با ورود به صنایع بزرگ و کوچک کشور با انتقال علوم دانش بنیان و بومی سازی می توانند صنایع را در جهت خودکفایی هدایت کنند.

برات قبادیان معاون آموزشی پژوهشی و فناوری وزیر صمت در ادامه بیان کرد: در بهمن ماه سال جاری از سامانه تاپ در کشور رونمایی می شود. با اجرای طرح تاپ بیش از 100هزار بنگاه بزرگ و کوچک با ثبت در این سامانه می توانند نیازهای خود را ازطریق دانشگاه ها و شرکت های دانش بنیان تامین کنند.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: