دوران خدمت سربازی چگونه در سوابق بیمه محاسبه می شود؟

0 1,437

نحوه احتساب دوران مقدس خدمت سربازی در سوابق بیمه جز یکی از متداول ترین سوالات مشمولان خدمت سربازی است. در این چگونگی پرداخت حق بیمه و احتساب دوره سربازی برای بیمه خواهیم پرداخت.

گام اول برای خروج از کشور برای اربعین 98 چیست؟

به گزارش باران مشاوره و به نقل از دیارمیرزا، امکان اضافه شدن مدت بیمه سربازان به سوابق بیمه ای آن ها وجود دارد. به گفته جمیل حق پرست مدیرکل تامین اجتماعی گیلان، متقاضییان باید برای این کار به شعبه های تامین اجتماعی استان مراجعه کنند و درخواست خود را ثبت نمایند.

مدت بیمه خدمت سربازی بر اساس ضوابط و مقررات در سوابق بیمه ای شان لحاظ خواهد شد. اضافه شدن مدت بیمه این افراد پس از پرداخت اعلامیه محاسبه مبلغ حق بیمه متعلقه انجام می شود.

حق بیمه خدمت چگونه محاسبه می شود؟

بنا بر گفت های جمیل حق پرست اساس آخرین دستمزد بیمه شده و تعداد ماه های لحاظ شده به عنوان سابقه، معادل تاریخ قید شده در کارت پایان خدمت متقاضی مبنای محاسبه حق بیمه می باشد.

خانم حق پرست در ادامه گفت: در نیمه اول سال جاری در سطح ۲۸ شعبه اجرایی تامین اجتماعی گیلان، تعداد ۳ هزار و ۵۱۶ بیمه شده گیلانی متقاضی احتساب دوره خدمت سربازی و محاسبات بیمه ای شده اند که از این تعداد برای ۳ هزار و ۴۴۲ نفر (حدود ۹۸ درصد) اعلامیه صادر شده است.

امکان تقسیط احتساب حق بیمه سربازی

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در انتهای صحبت های خود از امکان پرداخت قسطی احتساب دوره خدمت سربازی و بیمه خبر داد. بدین ترتیب متقاضییان فرصت دارند حق بیمه تعیین شده را حداکثر در 12 ماه به طور قسطی پرداخت کنند.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: