احتمال افزایش حقوق سربازان در سال آینده

0 954

یکی از مهمترین مشکلات سربازن در طول دوران خدمت هزینه های سنگین و مخارج بالای زندگی است. متاسفانه حقوق سربازان در دوران خدمت بسیار پایین است و سربازان از این جهت بسیار در تنگنا قرار دارند. سازمان نظام وظیفه بعنوان متولی امر خدمت مشمولان در کشور در نظر دارد در جهت تشویق جوانان به خدمت سربازی و رفع مشکلات آنان در دوران خدمت سربازی حقوق سربازان را تا حد زیادی افزایش دهد.

حقوق سربازان تا چه میزانی افزایش پیدا خواهد کرد؟

جانشین فرمانده ناجا از افزایش مشوق برای سربازان و ایجاد محدودیت های جدیدی برای مشمولان غایب خبر داد.

به گزارش باران مشاوره به نقل از ایلنا، سردار ایوب سلیمانی در مراسم تودیع و معارفه جانشین رییس سازمان نظام وظیفه عمومی عنوان کرد: قانون گذار مقرر نموده 60 تا 90 درصد حداقل حقوق به سربازان داده شود اما بدلیل فشار های مالی زیادی که روی دولت وجود دارداین میزان به 20 تا 40 درصد کاهش یافته است و در حال حاضر حقوق هر سرباز ماهیانه 200 هزار تومان می شود.

در همین راستا می توانید گفت و گوی سردار تقی مهری با مجری شبکه سه در ارتباط با حقوق پرداختی به سربازان در سال 98 را ببینید.

حقوق فعلی سربازان بسیار کم است

وی در ادمه افزود: می دانم فشار روی دولت زیاد است و قصد هزینه تراشی برای نظام را ندارم اما به هر حال با ابن مقدار حقوق نمی توان دور از خانواده زندگی کرد. امیدواریم با اقدامات انجام شده توسط سازمان نظام وظیفه عمومی و توجه دولت در سال آینده بودجه این سازمان افزایش پیدا نماید و این افزایش حقوق در سال آینده اجرایی شود.

به گفته آقای سلیمانی با اقداماتی که ما انجام دادیم و عنایت دولت امیدواریم در سال آینده در بودجه کشور این مقدار افزایش پیدا کند. هزینه ای در کل بودجه نخواهد داشت از همین رو امیدواریم در سال آینده اجرایی شود.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: