اسامی پذیرفته شدگان امریه وزارت ارتباطات در سال ۹۸ اعلام شد

0 719

چندی قبل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در طی فراخوانی از میان مشمولان متقاضی امریه، اقدام به ثبت نام نمود. پس از مدتی از میان مشمولانی که ثبت نام کرده بودند، عده ای جهت مصاحبه دعوت شدند. اکنون اسامی پذیرفته شدگان نهایی این مصاحبه در سامانه امریه وزارت ارتباطات اعلام شده است. تعداد پذیرفته شدگان امریه وزارت ارتباطات در این مرحله ۳۵ نفر می باشد.

اعلام اسامی پذیرفته شدگان امریه وزارت ارتباطات

به گزارش سیتنا، بر اساس اطلاعیه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نتیجه پذیرش نهایی مرحله سوم متقاضیان امریه سربازی این وزارتخانه اعلام گردید. مشمولانی که در جلسه مصاحبه حضور رساندند، می توانند با مراجعه به سامانه امریه وزارت ارتباطات و وارد کردن کد پیگیری که زمان ثبت نام دریافت کرده اند نتایج نهایی مصاحبه و پذیرش امریه را مشاهده کنند.

لازم به ذکر است آن دسته از افرادی که در حساب کاربریشان واژه “عدم پذیرش” درج گردیده است، به علت سیاستهای جذب در این مرحله یا عدم کسب حد نصاب امتیاز لازم جهت پذیرش یا عدم تطابق موارد اظهار شده با مستندات دریافتی در روز مصاحبه و نقص مدارک و غیره نسبت به امریه در این وزاتخانه پذیرفته نشدند.

نحوه ارائه برگ اعزام به خدمت پذیرفته شدگان در مصاحبه امریه وزارت ارتباطات

مشمولان پذیرفته شده باید برگه اعزام به خدمت را خود را (به صورت حضوری و یا با استفاده از پست) به آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از چهارراه قدوسی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ورودی ۷ طبقه دوم، کارشناس امور اداری به سرکار خانم رحمانی پناه تحویل دهند. در صورت عدم ارائه برگ اعزام به خدمت تا تاریخ ۹۸/۰۲/۱۶ به معنای انصراف از امریه سربازی در این وزارتخانه می باشد.

عدم موفقیت در پذیرش امریه وزارت ارتباطات

شما می توانید برای سازمان های امریه گیر در سال ۹۸ اقدام کنید. جدول زیر شامل برخی از این مراکز به همراه لینک جزئیات کامل می شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید از مشاوره سربازی کمک بگیرید.

ردیفنام سازمان یا وزارتخانهردیفنام سازمان یا وزارتخانه
۱امریه آستان قدس رضوی۲طرح سرباز سازندگی
۳امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات۴امریه وزارت دفاع
۵امریه ستاد اجرایی فرمان امام(ره)۶امریه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
۷امریه سازمان ملی استاندارد۸امریه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)
۹امریه سازمان انرژی اتمی۱۰امریه صدا و سیما
۱۱امریه وزارت فرهنگ و ارشاد۱۲امریه سپاه
۱۳امریه وزارت راه و شهرسازی۱۴امریه سرباز معلم
۱۵امریه وزارت اقتصاد و دارایی۱۶امریه وزارت نفت
۱۷امریه وزارت کار۱۸امریه وزارت نیرو
۱۹امریه وزارت آموزش و پرورش۲۰امریه وزارت بهداشت
۲۱امریه وزارت صنعت، معدن و تجارت۲۲ امریه وزارت ورزش و جوانان
۲۳امریه وزارت جهاد کشاورزی۲۴امریه صاایران
۲۵امریه موسسه بیت الاحزان۲۵امریه ریاست جمهوری
۲۶امریه دانش بنیان

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: