استخدام سربازان قهرمان در نیروهای مسلح

امیر سرتیپ پیامبری در خصوص سرباز قهرمان توضیحاتی ارائه کرد

0 887

گذراندن دوران خدمت سربازی و دوران پس از آن می تواند برای هر جوانی دارای چالش و نگرانی باشد. فرد مشمول به خدمت سربازی میرود اما در حین انجام خدمت سربازی دغدغه اشتغال پس از دوران خدمت سربازی را همواره به همراه دارد.

استخدام سربازان قهرمان در نیروهای مسلح

امیر سرتیپ دوم سید کمال پیامبری در گفت وگوی اختصاصی با پایگاه خبری پلیس بیان کرد:

جشنواره ورزشی سرباز، گامی موثر برای شناسایی و کشف استعدادهای جوان در زمینه های ورزشی است. با هدف تقویت بنیه ورزشی نیروهای مسلح، این امکان پیش بینی شده است که سربازان تیم های ورزشی نیروهای مسلح با به دست آوردن عنوان قهرمانی و در صورت تمایل می توانند در نیروهای مسلح استخدام شوند.

با این عمل شرایطی فراهم می شود تا بتوانیم از توانایی و استعدادهای سربازان قهرمان در طول خدمت 30 ساله ایشان در زمینه های مربی گری،سرپرستی،مدیریت و… بهره مند شویم.

همچنین در این کمیته درباره تصویب رشته های ورزشی مسابقات و نحوه برگزاری جشنواره بحث و تبادل نظر شد و در نظر است سربازهای شرکت کننده در 12 رشته ورزشی تکواندو، آمادگی جسمانی، دارت، جودو، شنا، طناب کشی، کشتی فرنگی و آزاد، تیراندازی، دوی صحرانوردی، کاراته و تنیس روی میز به رقابت بپردازند.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: