استعداد سربازها باید کشف شود

0 229

نقش مهم سربازها در نظام

به گزارش خبرگزاری فارس، سید حسین مرتضوی فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه در آیین تجلیل از سربازان نیروهای مسلح در خراسان شمالی بیان کرد: تمام افراد در نیروهای مسلح در حال دفاع از نظام اسلامی و ارزش های والای انقلاب اسلامی می باشند. با فداکاری و تلاش خود امنیتی پایدار را در عرصه جغرافیایی کشور ایجاد گردیده است. خراسان شمالی الگو و پیشتاز در عرصه همکاری های نیروهای انتظامی در کشور است. بسیاری از تلاش ها و اجرای برنامه های تاکتیکی و دفاعی بر عهده سربازان است و به عنوان نقطه قابل اتکا نقشی مهم و راهبردی دارند.

کشف استعداد سربازها

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه خراسان شمالی گفت: نقش سربازها در همه آحاد جامعه و عرصه های اجتماعی قابل احساس است. فراگیری حرفه آموزی سربازان دغدغه همه فرماندهان نظام می باشد. دشمن قصد دارد با نفوذ در میان سربازها در صفوف نیروهای نظامی کشور ایجاد اختلاف کند. نقش سربازان در دفاع مقدس را حساس و مهم است. سربازها در حساس ترین مناطق دفاع مقدس با تقدیم جان خود از انقلاب اسلامی حراست کردند.

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه خراسان شمالی با تاکید بر کشف استعدادهای سربازان گفت: نیمی از توان سربازها کشف نشده است و باید با برگزاری جشنواره های گوناگون در شناخت ظرفیت های سربازان اقدام شود.

برای پیگیری آخرین خبر های نظام وظیفه به صفحه اخبار سربازی بروید.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: