استقبال سردار کمالی از طرح رایگان شدن مترو و اتوبوس

0 729

یکی از تسهیلاتی که این روزها ممکن است به سربازان داده شود، طرح رایگان شذن مترو و اتوبوس است. این طرح با استقبال برخی مسئولان مواجه شد. امروز سردار کمالی نیز نظرش را در ارتباط با این طرح عنوان کرد.

استقبال سردار کمالی از طرح رایگان شدن مترو و اتوبوس

به گزارش ایسنا، سردار موسی کمالی در خصوص گفته های یکی از اعضای شورای شهر تهران در مورد ضرروت ارائه تسهیلات خدمات شهری به سربازان، گفت: از آقای نظری، نماینده شورای شهر تهران ممنونم که این دغدغه را در خصوص ارائه تسهیلات خدمات شهری به سربازان دارند.

سردار کمالی در خصوص این طرح اینگونه گفت: سربازان مدافعان نظم و امنیت در کشور ما هستند. حقوق سربازان بسیار اندک است. سربازان معمولا اغلب صبح های زود و هنگام عصر با مترو و اتوبوس در شهر در حال تردد هستند. امیدواریم سربازان بتوانند بدون پرداخت هزینه، از اتوبوس و مترو استفاده کنند.

آیین نامه ارائه تسهیلات به سربازان

سردار کمالی در خصوص وجود آیین نامه مبنی بر ارائه تسهیلات به سربازان وظیفه بیان کرد: آیین نامه ارائه تسهیلات به سربازان هشت سال قبل ارائه شده است اما ظاهرا با توجه به مشکلات اقتصادی نتوانستند اجرا کنند. سربازان عزیز بهترین سال های زندگی خود را در خدمت به کشور و تامین امنیت مشغول هستند. لازم است شرایطی را برای این افراد فراهم کنیم تا بتوانند در رفاه بیشتری این دوران را سپری کنند.

برای اطلاع از حقوق سربازان امریه و عادی و تاثیر درجه سربازی در حقوق دریافتی، حقوق دریافتی سربازان را بخوانید.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: