اطلاعیه تخصیص امریه سربازی دانشگاه صنعتی شریف در سال ۹۷

0 452

یکی از روش های انجام خدمت سربازی به صورت تخصصی اخذ امریه یا اخذ کسری با انجام پروژه است. داشگاه صنعتی شریف قصد دارد برای سال ۹۷ امریه تحت عنوان امریه سربازی جذب کند.

دانشگاه شریف قصد دارد با همکاری ستاد فرماندهی کل قوا به منظور تامین نیروی انسانی تخصصی در آزمایشگاه ها، کارگاه ها، سایت ها، خدمات فناوری دانش بنیان و انجام پروژه های پژوهشی ۱۵ نفر از فارغ التحصیلان نخبه را به منظور اعزام در تاریخ های اول آبان ۹۷، اول دی ۹۷ و اول اسفند ۹۷ تحت عنوان امریه سربازی جذب کند.

اطلاعیه تخصیص امریه سربازی دانشگاه صنعتی شریف
  • علاقه مندان می توانند جهت تکمیل فرم و ارائه مدارک به واحد مربوطه مراجعه نمایند.

گزینش نهایی پس از مصاحبه حضوری و بررسی سوابق تحصیلی و وضعیت تاهل صورت می گیرد و امریه اشخاص پذیرفته شده پس از تایید ستاد کل فرماندهی کل قوا صادر خواهد شد.

لازم به ذکر است داوطلبان نمی توانند متقاضی کسری خدمت سربازی و یا ترخیص در ضمن خدمت باشند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: