مشمولان دارای مدرک کارشناسی و بالاتر به خدمت فراخوانده شدند

فراخوان اعزام به خدمت مدرک کارشناسی و بالاتر اعلام شد

1 446

فراخوان اعزام به خدمت مشمولان دارای مدرک کارشناسی و بالاتر

سازمان وظیفه عمومی ناجا در طی اطلاعیه ای مشمولان فارغ التحصیل دوره های کارشناسی و بالاتر و همچنین مشمولان گروه پزشکی سراسر کشور که برگ آماده به خدمت در تاریخ اول اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ را دارند، به خدمت سربازی فراخواند. بر اساس این اطلاعیه این دسته از مشمولان باید به یکی از دفاتر پلیس+۱۰ مرجعه نمایند و برگ معرفی نامه به مراکز آموزشی را دریافت کنند. متن اطلاعیه به شرح زیر است:

مشمولانی که دارای تحصیلات کارشناسی و بالاتر و مشمولان گروه پزشکی ساکن تهران بزرگ در ساعت ۶ صبح روز دوشنبه مورخ ۹۸/۲/۲ و ساکن در استان ها در ساعت ۷ صبح روز دوشنبه مورخ ۹۸/۲/۲ در محل و مراکزی که در برگ معرفی ذکر شده است حضور یابند. این افراد از مراکز ذکر شده در برگ معرفی به محل آموزشی اعزام می شوند.

اعزام به خدمت مشمولان ساکن در مناطق سیل زده

لازم به ذکر است آن دسته از مشمولانی که در روستاها و شهرهای سیل زده ساکن هستند و دارای برگ اعزام اول اردیبهشت ماه می باشند نیز در صورت تمایل می توانند زمان اعزام به خدمت خود را به مدت ۱ الی ۲ ماه به تعویق بیاندازند. این دسته از مشمولان می توانند یا با مراجعه حضوری به مراکز نظام وظیفه شهر خود و یا با مراجعه به یکی از دفاتر پلیس+۱۰ نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند. برای اطلاعت بیشتر می توانید تعویق و تعجیل در خدمت سربازی را بخوانید.

لازم به ذکر است در صورت عدم حضور به موقع در زمان و محل های ذکر شده، به مشمولان غیبت تعلق خواهد گرفت.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

1 نظر
  1. غلامرضا :

    سلام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: