فراخوان اعزام به خدمت مشمولان در تیرماه ۹۸

مشمولان با مدرک تحصیلی زیر دیپلم، دیپلم و کاردانی در تیر 98 به خدمت فراخوانده شدند

0 1,524
۵/۵ - (۱ امتیاز)

فراخوان اعزام به خدمت مشمولان در تیرماه ۹۸

به گزارش ایلنا، سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا تمامی مشمولان دارای مدرک تحصیلی زیر دیپلم، دیپلم و کاردانی را به خدمت وظیفه عمومی فراخواند. این سازمان طی اطلاعیه ای اعلام کرد: تمامی مشمولان فارغ التحصیل مقاطع کاردانی، دیپلم و زیردیپلم که دارای برگ آماده به خدمت تاریخ ۹۸/۰۴/۱۹ را دارند، باید با مراجعه به یکی از دفاتر پلیس+۱۰ برگ معرفی مشمولین به مراکز آموزشی را دریافت کنند.

محل و ساعت حضور برای اعزام در تیر ۹۸

بر اساس این اطلاعیه، مشمولانی که در تهران بزرگ سکونت دارند، ساعت ۶ صبح روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۴/۱۹ باید در مراکزی که در برگه معرفی ذکر شده است حاضر شوند. همچنین مشمولان ساکن در سایر استان ها باید در ساعت ۷ صبح مورخ ۹۸/۰۴/۱۹ در مراکز ذکر شده در برگ معرفی مشمولان حضور یابند. پس از حضور در مراکز قید شده در برگ معرفی، جهت گذراندن دوره آموزشی به مراکز آموزشی اعزام خواهند شد.

لازم به ذکر است در صورت عدم حضور به موقع محل های تعیین شده، برای مشمولین غیبت لحاظ می شود و بر اساس قانون مشمول محرومیت های اجتماعی و عمومی خواهند شد.

اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری در مورد مراکز آموزشی تان بدانید به کد مراکز آموزشی به همراه آدرس مراجغه کنید.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: