امتیازات ویژه برای مشمولان غایب بالای یک سال آذربایجان غربی

0 1,033

مشمولانی که در زمان مقرر خود اقدامات لازم برای اعزام به خدمت سربازی را انجام ندهند، وارد غیبت و سرباز غایب محسوب می شوند. برای این افراد جرایمی مانند اضافه خدمت در نظر گرفته می شود.

مشمولان غایب را می توان با تشویق و در نظر گرفتن مشوق های قانع کننده، هر چه سریعتر به خدمت سربازی فراخواند. نیروی انتظامی شهرستان مهاباد به این اقدام مهم دست زده است که شرایط آن را برای علاقه مندان شرح می دهیم.

امتیازات ویژه برای مشمولان بالای یک سال غیبت آذربایجان غربی

به گزارش باران مشاوره به نقل از هاژه، برای مشمولان غایب بالای یک سال در آذربایجان غربی امتیازاتی در نظر گرفته شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد گفت: مشمولان غایب بالای یک سالی که معاونت نیروی انسانی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان غربی آن ها را جذب و به خدمت اعزام می کند، می توانند امتیازاتی دریافت کنند.

سه مشوق برای غایبان آذربایجان غربی

سرهنگ ستاد محمد توحیدی امتیازاتی که به مشمولان غایب بالای یک سال تعلق می گیرد را این گونه برشمرد:

  1. با توجه به این که شرایط مشمولان مذکور خاص است، این افراد را بر اساس تاریخ پیشنهادی خودشان اعزام می کنیم.
  2. با توجه به این که شرایط مشمولان مذکور خاص است، این افراد را حتی الامکان در شهر محل سکونت خود سازماندهی می کنیم.
  3. اضافه خدمت سنواتی این مشمولان در صورت رضایت یگان خدمتی و بروز شایستگی از آن ها مورد عفر قرار می گیرد.

مشمولان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با رعایت پروتکل های بهداشتی، به معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان مهاباد که در کلانتری 12 کشاورز واقع است، مراجعه کنند.

جریمه مشمولان غایب

چندی پیش ستاد کل نیروهای مسلح از آغاز جلب سربازان غایب سال 99 خبر داد و گفت این مسئله به صورت جدی در تمام استان ها اجرا می شود. مقرر بود این سربازان پس از دستگیری به دادگاه و بعد از تصمصم گیری دادگاه، به خدمت سربازی اعزام شوند.

سه ماه اضافه خدمت سنواتی شامل حال افراد دارای یک سال غیبت خواهد شد.

شش ماه اضافه خدمت سنواتی شامل حال افرادی می شود که بالای یک سال غیبت دارند.

میزان غیبتی که باعث می شود افراد به عنوان مشمول غایب محسوب شوند، یک روز است و در حال حاضر دستگیری مشمولانی که بالای یک سال غیبت دارند، در اولویت است. برای اطلاعات بیشتر به مقاله نحوه بخشش اضافه خدمت سربازان غایب مراجعه کنید.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: