بخشداری استان بوشهر در سال 98 سرباز امریه می گیرد

0 1,143

بر اساس ابلاغیه وزارت کشور در سراسر کشور، استانداری ها اقدام به پذیرش نیروی امریه کرده اند. بر اساس این خبر، استانداری بوشهر نیز به منظور تامین نیروهای مورد نیاز در بخشداری های این استان، اقدام به ثبت نام از مشمولان متقاضی امریه در این استان کرده است.

ثبت نام مشمولان متقاضی امریه در بخشداری استان بوشهر در سال 98

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، فاطمه دهقانی مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر گفت: ثبت نام مشمولان متقاضی خدمت وظیفه عمومی در بخشداری های استان بوشهر، به صورت اینترنتی آغاز گردید.

مشمولانی که تاریخ اعزام به خدمت سربازیشان اول شهریور ماه سال 98 است و متقاضی گذراندن خدمت سربازی به صورت امریه در استانداری می باشند، تا سوم شهریور ماه می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند. لازم به ذکر است ثبت نام به صورت اینترنتی از طریق سامانه معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور در بخش حوزه مشمولین انجام خواهد شد.

تحصیلات و رشته های مورد نیاز امریه در بخشداری های استان بوشهر سال 98

مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر در ادامه گفت: مشمولان متقاضی امریه استانداری باید در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا دکتری فارغ التحصیل شده باشند. مشمولان متقاضی امریه در بخشداری های استان بوشهر سال 98 باید حداقل معدل 16 را داشته باشند. متقاضیان همچنین باید در رشته های زیر تحصیل کرده باشند.

  • علوم کامپیوتر
  • مهندسی فناوری اطلاعات
  • حسابداری
  • مهندسی عمران
  • تمامی گرایش های مرتبط با توسعه روستایی

فرصت های پذیرش امریه در سال 98

علاوه بر امریه بخشداری استان بوشهر، شما می توانید درخواست امریه خود را برای وزارتخانه های دولتی و سازمان و دیگر ادارات نیز ارسال کنید. جدول زیر برخی از این مراکز را به شما نشان می دهد. برای دریافت اطلاعات تکمیلی بر روی خانه های جدول کلیک کنید تا اطلاعات تکمیلی را مشاهده نمایید.

ردیفنام سازمان یا وزارتخانهردیفنام سازمان یا وزارتخانه
1امریه آستان قدس رضوی2طرح سرباز سازندگی
3امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات4امریه وزارت دفاع
5امریه ستاد اجرایی فرمان امام(ره)6امریه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
7امریه سازمان ملی استاندارد8امریه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)
9امریه سازمان انرژی اتمی10امریه صدا و سیما
11امریه وزارت فرهنگ و ارشاد12امریه سپاه
13امریه وزارت راه و شهرسازی14امریه سرباز معلم
15امریه وزارت اقتصاد و دارایی16امریه وزارت نفت
17امریه وزارت کار18امریه وزارت نیرو
19امریه وزارت آموزش و پرورش20امریه وزارت بهداشت
21امریه وزارت صنعت، معدن و تجارت22 امریه وزارت ورزش و جوانان
23امریه وزارت جهاد کشاورزی24امریه صاایران
25امریه موسسه بیت الاحزان25امریه ریاست جمهوری
26امریه دانش بنیان27امریه وزارت علوم

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: