بخشداری استان بوشهر در سال ۹۸ سرباز امریه می گیرد

0 1,009

بر اساس ابلاغیه وزارت کشور در سراسر کشور، استانداری ها اقدام به پذیرش نیروی امریه کرده اند. بر اساس این خبر، استانداری بوشهر نیز به منظور تامین نیروهای مورد نیاز در بخشداری های این استان، اقدام به ثبت نام از مشمولان متقاضی امریه در این استان کرده است.

ثبت نام مشمولان متقاضی امریه در بخشداری استان بوشهر در سال ۹۸

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، فاطمه دهقانی مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر گفت: ثبت نام مشمولان متقاضی خدمت وظیفه عمومی در بخشداری های استان بوشهر، به صورت اینترنتی آغاز گردید.

مشمولانی که تاریخ اعزام به خدمت سربازیشان اول شهریور ماه سال ۹۸ است و متقاضی گذراندن خدمت سربازی به صورت امریه در استانداری می باشند، تا سوم شهریور ماه می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند. لازم به ذکر است ثبت نام به صورت اینترنتی از طریق سامانه معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور در بخش حوزه مشمولین انجام خواهد شد.

تحصیلات و رشته های مورد نیاز امریه در بخشداری های استان بوشهر سال ۹۸

مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر در ادامه گفت: مشمولان متقاضی امریه استانداری باید در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا دکتری فارغ التحصیل شده باشند. مشمولان متقاضی امریه در بخشداری های استان بوشهر سال ۹۸ باید حداقل معدل ۱۶ را داشته باشند. متقاضیان همچنین باید در رشته های زیر تحصیل کرده باشند.

  • علوم کامپیوتر
  • مهندسی فناوری اطلاعات
  • حسابداری
  • مهندسی عمران
  • تمامی گرایش های مرتبط با توسعه روستایی

فرصت های پذیرش امریه در سال ۹۸

علاوه بر امریه بخشداری استان بوشهر، شما می توانید درخواست امریه خود را برای وزارتخانه های دولتی و سازمان و دیگر ادارات نیز ارسال کنید. جدول زیر برخی از این مراکز را به شما نشان می دهد. برای دریافت اطلاعات تکمیلی بر روی خانه های جدول کلیک کنید تا اطلاعات تکمیلی را مشاهده نمایید.

ردیفنام سازمان یا وزارتخانهردیفنام سازمان یا وزارتخانه
۱امریه آستان قدس رضوی۲طرح سرباز سازندگی
۳امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات۴امریه وزارت دفاع
۵امریه ستاد اجرایی فرمان امام(ره)۶امریه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
۷امریه سازمان ملی استاندارد۸امریه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)
۹امریه سازمان انرژی اتمی۱۰امریه صدا و سیما
۱۱امریه وزارت فرهنگ و ارشاد۱۲امریه سپاه
۱۳امریه وزارت راه و شهرسازی۱۴امریه سرباز معلم
۱۵امریه وزارت اقتصاد و دارایی۱۶امریه وزارت نفت
۱۷امریه وزارت کار۱۸امریه وزارت نیرو
۱۹امریه وزارت آموزش و پرورش۲۰امریه وزارت بهداشت
۲۱امریه وزارت صنعت، معدن و تجارت۲۲ امریه وزارت ورزش و جوانان
۲۳امریه وزارت جهاد کشاورزی۲۴امریه صاایران
۲۵امریه موسسه بیت الاحزان۲۵امریه ریاست جمهوری
۲۶امریه دانش بنیان۲۷امریه وزارت علوم

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: