امریه دریانوردی

امریه سازمان بنادر و دریانوردی اعزام آذر 1402

0 1,101

با توجه به ماموریت سازمان بنادر و دریانوردی، محل خدمت مشمولان امریه این سازمان، در بنادر کشور می باشد. با توجه به آب و هوای خاص این من مناطق بهتر است مشولان بومی این مناطق در ثبت نام این امریه شرکت نمایند.

فراخوان مرحله چهرم جذب نیروی امریه در سازمان بنادر و دریانوردی

به گزارش مرکز مشاوره سربازی باران، سازمان بنادر و دریانوردی کشور به منظور رفع بخشی از کمبود نیروی انسانی مورد نیاز خود اقدام به جذب نیرو از طریق امریه سربازی می نماید.

مهلت ثبت نام و تاریخ اعزام امریه بنادر و دریانوردی

مشمولانی که با توجه به قوانین نظام وظیفه می توانند برگه اعزام بدون غیبت به تاریخ 1402/09/01 کسب نمایند، از تاریخ 1402/06/15 لغایت 1402/06/31 با مراجعه به وب سایت mashmoolin.iripo.ir نسبت به ثبت نام این امریه اقدام نمایند.

مشمولان غایب با پس از موج کردن غیبت سربازی می توانند برای امریه درخواست دهند. برای اطلاعات بیشتر نحوه توجیه غیبت سربازی را بخوانید.

شرایط اختصاصی امریه سازمان بنادر و دریانوردی

متقاضییان علاوه بر شرایط ابلاغی ستاد کل نیروها مسلح باید شرایط اختصاصی امریه سازمان بنادر و دریانوردی را دارا باشند. این شرایط به شرح زیر است.

 • مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری
 • تطابق رشته تحصیلی با جدول نیاز مناطق هدف
 • نداشتن غیبت و ایست خدمت یا اضافه خدمت
 • داشتن معافیت تا آذر 1402

احتمال اینکه بتوانید بدون داشتن شرایط ابلاغی ستاد کل نیروهای مسلح امریه بگیرید بسیار کم است. مرکز مشاوره باران توصیه می کند قبل از هر اقدامی شرایط گرفتن امریه سربازی را بخوانید.

نکات امریه سازمان بنادر و دریانوردی آذر 1402

 • هنگام ثبت نام امریه نیاز به داشتن برگه اعزام نیست.
 • این امریه دارای مصاحبه تخصصی می باشد.
 • این امریه در صورت قبولی در مصاحبه مراحل گزینش و حراست دارد.
 • اولویت جذب در این امریه با افراد بومی می باشد.

اکثر سازمان های امریه گیر نیاز به برگ اعزام دارند. مشکل اینحاست با تهیه برگ اعزام به خدمت، اگر سازمان امریه گیر شما را پذیرش نکند به سربازی اعزام می شوید. یکی از مهمترین مزیت های اسازمان بنادر و دریانوردی اجباری نبودن برگ اعزام است.

رشته های مورد نیاز امریه سازمان بنادر و دریانوردی

این سازمان براساس ماموریت خود معمولا در شهرهای ساحلی اقدام به جذب نیرو می نمایند، همچنین هر شهر با توجه به نیاز خود متخصیین را برای امریه جذب می نماید.

رشته های مورد نیاز با توجه به شهر های محل خدمت به شرح زیر می باشد:

رشته های مورد نیاز امریه سازمان بنادر و دریانوردی

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

91301051 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: