فراخوان امریه اداره کل بهزیستی چهارمحال و بختیاری

0 725

مشمولان خدمت وظیفه استان چهارمحال و بختیاری که علاقه مند به گذراندن سربازی در قالب نیروهای امریه یا کارکنان وظیفه در اداره کل بهزیستی این استان هستند، می توانند در فراخوان جذب امریه سربازی این اداره کل شرکت کنند. در ادامه جزییات این فراخوان را به اطلاع متقاضیان می رسانیم.

فراخوان امریه اداره کل بهزیستی استان چهارمحال و بختیاری

به گزارش باران مشاوره به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان چهارمحال و بختیاری، اداره کل بهزیستی استان چهارمحال و بختیاری نیروی امریه سربازی پذیرش می کند.

اداره کل بهزیستی استان چهارمحال و بختیاری به منظور بهره مندی از توان علمی و تخصصی فارغ التحصیلان دانشگاهی به جذب نیروهای امریه جهت ارائه خدمات در اداره کل بهزیستی استان اقدام کرده است.

شرایط امریه اداره کل بهزیستی استان چهارمحال و بختیاری اعزام اردیبهشت ۱۴۰۰

مشمولانی که تاریخ اعزام آن ها بعد از ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ است و فاقد غیبت هستند، می توانند حداکثر تا ۹۹/۱۲/۰۵ برای این امریه ثبت نام کنند.

متقاضیان با مراجعه به اداره کل بهزیستی استان واقع در خیابان شریعتی جنب کلینیک امام علی(ع)، واحد فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری می توانند برای ثبت نام اقدام کنند.

همچنین بخوانید: معافیت بهزیستی 

 رشته های امریه اداره کل بهزیستی استان چهارمحال و بختیاری

رشته های تحصیلی مورد نیاز برای امریه اداره کل بهزیستی استان چهارمحال و بختیاری به شرح زیر است:

  • کامپیوتر (سخت افزار، نرم افزار و فناوری اطلاعات)
  • حسابداری (همه گرایش ها)
  • عمران

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: