امریه جهاد دانشگاهی استان البرز

0 807

مراکز جهاد دانشگاهی برای تحقق اهداف فرهنگی و به خواسته ستاد انقلاب فرهنگی تاسیس شد. این مراکز که با هدف توسعه امور فرهنگی و رشد و خود کفایی جوانان شروع به کار کردند و برای رسیدن به این هدف و تامین نیروی متخصص خود اقدام به جذب سرباز به صورت امریه می کنند.

جذب سرباز امریه در جهاد دانشگاهی استان البرز

به گزارش باران مشاوره به نقل از خبرگزاری ایسنا، جهاد دانشگاهی استان البرز برای تامین نیروی انسانی متخصص خود اقدام به جذب سرباز به صورت امریه کرده است. در ادامه رشته های مورد نیاز و نحوه پذیرش متقاضیان امریه در جهاد دانشگاهی استان البرز را برایتان شرح می دهیم.

رشته های مورد نیاز امریه جهاد دانشگاهی استان البرز

فارغ التحصیلان بومی استان البرز که در مقطع کارشناسی ارشد رشته های ارتباطات اجتماعی و علوم اجتماعی تحصیل کرده اند می توانند از این امریه استفاده کنند.

همچنین گرایش این دسته از مشمولان باید یکی از موارد زیر باشد:

 • جامعه شناسی
 • مردم شناسی
 • پژوهش علوم اجتماعی

مهلت ثبت نام امریه جهاد دانشگاهی استان البرز

روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان البرز اعلام کرد: مشمولانی که تاریخ اعزام آنها یکم شهریور ماه سال 1399 می باشد، می توانند تا روز 31 خرداد ماه سال 1399 بر اساس مراحل زیر اقدام کنند.

 1. تهیه گواهی مدرک تحصیلی
 2. نهیه سوابق علمی و پژوهشی
 3. ارسال مدارک فوق به ایمیل cul.alborz@acecr.ac.ir

شماره تماس برای امریه جهاد دانشگاهی استان البرز

همچنین مشمولانی که نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد امریه جهاد دانشگاهی استان البرز دارند می توانند در ساعات اداری با شماره تلفن 32549848- 026تماس بگیرند و اطلاعات بیشتری راجع به این امریه کسب نمایند.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: