امریه سربازی جهاد دانشگاهی استان بوشهر

0 683

جهاد دانشگاهی استان بوشهر در اسفند سال ۹۸ شرایط پذیرش خود برای سرباز امریه را اعلام کرد. امریه سربازی مناسب مشمولانی است که می خواهند سربازی تخصصی تری داشته باشند و به دور از پادگان و محل نظامی، به انجام خدمت سربازی خود بپردازند.

اطلاعیه امریه امریه جهاد دانشگاهی استان بوشهر

به گزارش باران مشاوره و به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی بوشهر، این واحد دانشگاهی قصد دارد به منظور تکمیل نیروی انسانی خود سرباز امریه جذب کند. در امریه جهاد دانشگاهی استان بوشهر فقط مشمولان با مدرک کارشناسی ارشد جذب خواهند شد.

شرایط عمومی امریه جهاد دانشگاهی استان بوشهر

 • امضای برگه عدم تعهد عدم ارائه کسر خدمت در طول دوره
 • نداشتن سابقه خدمت قبلی سربازی در یگان های نظامی و انتظامی
 • تسلط بر نرم افزارهای عمومی و تخصصی

۸ رشته مورد نیاز امریه جهاد دانشگاهی استان بوشهر

 1. آبزیان
 2. مکانیک
 3. کامپیوتر
 4. حسابداری
 5. اقتصاد
 6. حقوق
 7. جامعه شناسی
 8. مدیریت (کلیه گرایش ها)

نحوه اقدام امریه

در صورتی که شرایط فوق را دارید باید روزمه خود را برای جهاد دانشگاهی استان بوشهر ارسال کنید. رزومه شما حتما باید شامل گواهی مدرک تحصیلی و سوابق علمی و اجرایی باشد. همچنین درصورت داشتن هرگونه سوالی می توانید با شماره تلفن های ۰۷۷۳۳۳۵۰۴۳۵ و ۰۷۷۳۳۳۵۰۶۶۵ در ساعات اداری تماس حاصل فرمایید. شما می توانید با سایر مراکز جذب امریه نیز آشنا شوید.

پست الکترونیک برای ارسال رزومه: See.bu@acecr.ac.ir

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: