امریه جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی اصفهان

0 520
۵/۵ - (۲ امتیاز)

دانشگاه صنعتی اصفهان یکی از دو دانشگاه بزرگ دولتی اصفهان از جهت وسعت است. این دانشگاه در سال ۱۳۵۶ خورشیدی به عنوان واحد شماره ۲ دانشگاه صنعتی شریف تأسیس و بعد از مدتی یک واحد مستقل شد. پذیرش امریه سربازی به منظور تکمیل نیروی مورد نیاز این دانشگاه، فرصت خوبی است که در اختیار پژوهشگران و دانش آموختگان مربوطه قرار می گیرد.

@Vazifeh_News عضویت در کانال و گروه تلگرامی نظام وظیفه باران مشاوره

امریه سربازی مرکز مهندسی توسعه ی بهره وری و سیستم های جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان

به گزارش باران مشاوره و به نقل از بازار کار، مرکز مهندسی توسعه ی بهره وری و سیستم های جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان نیروی امریه سربازی پذیرش می کند. نیرو ها از بین دانش آموختگان رشته های مهندسی صنایع و کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی کامپیوتر به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز این مرکز پذیرفته می شوند.

شرایط خاص تحصیلی برای امریه جهاد دانشگاهی اصفهان

 • دانش آموختگان رشته های مهندسی صنایع که سابقه پژوهشی یا اجرایی در زمینه ی داده کاوی و تسلط به نرم افزارهای R یا RapidMiner را دارند.
 • مهندسی کامپیوتر که سابقه پژوهشی یا اجرایی در زمینه ی هوش مصنوعی و تسلط به نرم افزارهای هوش مصنوعی مانند TensorFlow را دارند.
باران
با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی
برای اطلاع از آخرین قوانین و شرایط معافیت سربازی و ارتباط با مشاور می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
همه روزه به جز روز های تعطیل، پاسخگویی از ساعت ۹ صبح الی ۸ شب
شاید شما هم با اطلاع قوانین بتوانید معافیت بگیرید

شرایط شرکت در امریه جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی اصفهان

شرایط عمومی تقاضاشده در این فراخوان:

 • داشتن حداقل معدل کارشناسی ارشد ۱۸ و دکتری ۱۸/۵
 • فارغ التحصیل بودن از دانشگاه های دولتی و روزانه
 •  نداشتن غیبت و کسر خدمت
 •  داشتن سوابق پژوهشی و اجرایی مناسب در زمینه ی هوش مصنوعی و داده کاوی
 • تسلط به امور پژوهشی و پروژه یابی

طریقه درخواست امریه جهاد دانشگاهی دانشگاه اصفهان

مشمولان واجد شرایط در صورتی که می خواهند سربازی خود را به صورت امریه بگذرانند، می توانند مدارک لازم از جمله آخرین گواهی مدرک تحصیلی به همراه سوابق علمی و پژوهشی خود را حداکثر تا ۱۵ تیرماه به نشانی ایمیلی PDSEC.JAHAD@GMAIL.COM ارسال کنند.

متقاضیان می توانند در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۳۹۱۲۸۱۹ـ۰۳۱ تماس بگیرند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: