فراخوان امریه جهاد دانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی خرداد 99

0 882

دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی از دانشگاه های معتبر دولتی تهران و اولین دانشگاه صنعتی ایران است. این دانشگاه برای تکمیل نیروهای متخصص خود جهت انجام پروژه های مورد نظر در نظر دارد نیروی امریه سربازی پذیرش کند.

پذیرش امریه جهاد دانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی در خرداد 99

به گزارش باران مشاوره و به نقل از سایت بازار کار، سازمان جهاد دانشگاهی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی از بین نیروهای متخصص، سرباز امریه پذیرش می کند. این جذب نیرو به منظور تأمین نیروی انسانی متخصص برای پیش بردن پروژه های فعلی و آینده این سازمان است. متقاضیان می توانند رزومه ی خود را با درج کد شغلی مورد نظر به ایمیل research@jdnasir.ac.ir ارسال کنند.

دو رشته مورد نیاز امریه جهاد دانشگاهی خواجه نصیرالدین خرداد 99

  1. مخابرات
  2. مکانیک

تخصص های مورد نیاز امریه جهاد دانشگاهی خواجه نصیر خرداد 99

نیروهای متخصص امریه در رشته های زیر می توانند در پیش برد پروژه های فعلی و آینده سازمان مفید باشند:

  • مهندسی مکانیک، دارای مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا کد 123، مسلط به نرم افزار SolidWorks ،Catia
  •  مهندسی مخابرات ـ میدان، دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکترا کد 108، آشنا به طراحی ادوات پسیو و اکتیو مایکروویو، آنتن
  • مهندسی مخابرات ـ سیستم، دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکترا کد 109، دارای توانایی پیاده سازی مدولاسیون های دیجیتال روی سخت افزار
[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: