امریه جهاد دانشگاهی صنعتی شریف 1402

0 2,642

جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی شریف در راستای تکمیل کارشناسان خود هر سال در چند نوبت اقدام به جذب نیروی سرباز امریه می نمایند. به دلیل وسعت کار جهاد دانشگاهی و مراکز متعدد این سازمان در هر دوره جذب رشته های متفاوتی مورد نیاز سازمان می باشد.

آخرین فراخوان این سازمان مربوط به مرکز توسعه تنکلوژی می باشد که در ادامه مطلب به شرایط ثبت نام اشاره شده است.

فراخوان جذب امریه در مرکز توسعه تکنولوژی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف

به گزارش باران مشاوره به نقل از ایرنا، روابط عمومی جهاد دانشگاهی صنعتی شریف، مرکز توسعه تکنولوژی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف برای تکمیل نیروی کارشناسی خود در نظر دارد نسبت به جذب نیروی امریه در رشته‌های زیر اقدام کند:

  •  رشته مهندسی مکانیک با گرایش سیالات
  •  رشته مهندسی شیمی – فرایند
  •  رشته مهندسی برق – کنترل

شرایط متقاضیان: مقطع کارشناسی ارشد، مسلط به کار با نرم افزارهای تخصصی، توانایی انجام کارگروهی و امکان اعزام به ماموریت است.

متقاضیان رزومه خود را تا تاریخ 15 مهرماه به ایمیل TDINS@acecr.ac.ir ارسال کنند.

نحوه ثبت فرخوان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف

شرایط متقاضیان: مقطع کارشناسی ارشد، مسلط به کار با نرم افزارهای تخصصی، توانایی انجام کارگروهی و امکان اعزام به ماموریت است.

متقاضیان رزومه خود را تا تاریخ 15 مهرماه به ایمیل TDINS@acecr.ac.ir ارسال کنند.

همچنین بخوانید: امریه وزارت علوم

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

91301051 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: