امریه حوزه علمیه اردیبهشت 99

حوزه علمیه برای اردیبهشت سال 99 امریه می گیرد

0 2,605

یکی از مراکزی که هر سال در بخش های مختلف خود اقدام به جذب سرباز به صورت امریه می کند حوزه های علمیه و مراکز وابسته به آن می باشد. جدیدترین امریه حوزه علمیه را نیز مرکز خدمات حوزه های علمیه اعلام کرده که در این متن شرایط آن را برای شما آماده کرده ایم.

امریه حوزه علمیه در اسفند 98

به گزارش باران مشاوره به نقل از خبرگزاری بازار کار، مرکز خدمات حوزه های علمیه در راستای هدف خود یعنی کمک و خدمت رسانی هر چه بیشتر به طلاب حوزه های علمیه، اقدام به جذب تعدادی مشمول به صورت امریه می کند.

مشمولان داوطلبی که شرایط عمومی امریه را دارند و تاریخ اعزام آنها 1398/02/01 هست می توانند برای پذیرش امریه حوزه علمیه ثبت نام کنند.

شرایط خاص امریه حوزه علمیه در این نوبت

مشمولان علاوه بر دارا بودن شرایط عمومی امریه و تاریخ اعزام مذکور، باید دارای مدرک تحصیلی کارشناسی یا کارشناسی ارشد یکی از رشته های گرافیک و طراحی، علوم ارتباطات و خبرنگاری، کامپیوتر (نرم افزار و سخت افزار)، مدیریت، مهندسی صنایع، حسابداری یا معماری و عمران باشند.

در ضمن متقاضیان امریه حوزه علمیه نباید دارای کسر خدمت باشند و محل سکونت ایشان باید استان قم باشد.

همچنین خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان در اولویت هستند.

نحوه ارسال در خواست امریه حوزه علمیه اسفند 98

مشمولان متقاضی این امریه می توانند تا تاریخ 1398/12/02 مدارک خود را به نشانی پست الکترونیک azmoon@csis.ir ارسال کنند.

باید در نظر داشته باشید که به دلیل حجم بالای متقاضی و تعداد محدود جذب سرباز امریه حوزه علمیه، تمام کسانی که مدرک ارسال می کنند در این امریه قبول نمی شوند و مصاحبه حضوری با داوطلب نیز یکی دیگر از شرایط جذب این امریه می باشد.

مدارکی که باید برای این امریه ارسال کنید

مدارکی که برای امریه حوزه علمیه باید ارسال شود به شرح زیر است:

 • اسکن کارت ملی.
 • اسکن برگه اعزام به خدمتی که تاریخ آن 1398/02/01 باشد.
 • اسکن مدرک تحصیلی.
 • اسکن تمامی صفحات شناسنامه.
 • اسکن گواهی نامه سابقه بسیج فعال از سپاه (در صورت داشتن).
 • اسکن گواهی فوت پدر در صورتی که ایشان در قید حیات نباشد.
 • اسکن مدارک کمیته امداد و بهزیستی چنانچه تحت پوشش این سازمان ها هستید.
 • اسکن تمام صفحات شناسنامه همسر در صورت تاهل.
 • اسکن کارت ایثارگری با گواهی نامه از بنیاد شهید در صورتی که عضو خانواده شهدا یا ایثارگران یا جانبازان هستید.
[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: