امریه سربازی دانشگاه برای ایلام سال 98

0 855

استفاده از امریه خصوصا در محیط های دانشگاهی برای گذراندن خدمت سربازی برای دانش آموختگان بسیار مهم است. گذراندن خدمت سربازی در این محیط ها می تواند تجارب عملی ارزنده ای را در اختیار فارغ التحصیلان بگذارد و آنها را با امادگی بیشتری راهی بازار کار نماید. در همین راستا دانشگاه ایلام شرایط جذب سربازان امریه در سال 98 را به شرح زیر اعلام کرده است.

فراخوان امریه سربازی دانشگاه ایلام

به گزارش باران مشاوره به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان، دانشگاه ایلام به منظور استفاده از نیروهای متخصص و به کارگیری آنان در آزمایشگاه مرکزی، آزمایشگاه ها و کارگاه های دانشکده ها و بخش فناوری اطلاعات سرباز امریه می گیرد.

امریه سربازی دانشگاه ایلام از بین دانش آموختگان دارای مدرک کارشناسی ارشد و یا دکتری در برخی رشته ها انجام می شود.

شرایط و رشته های مورد نیاز

قرار است این دسته از سربازان امریه به عنوان پژوهش یار در این دانشگاه به خدمت سربازی مشغول شوند. این دانشگاه فعلا لیست دقیقی از رشته های مورد نیاز خود جهت جذب سرباز امریه اعلام نکرده است. باران مشاوره به محض کسب اطلاع دقیق از این رشته ها خبرهای مربوط به این امریه را اعلام خواهد کرد.

  • داشتن صلاحیت عمومی جذب امریه در دستگاه‌های دولتی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
  • کسب امتیاز لازم در مصاحبه تشخیص توانایی کار در آزمایشگاه و بخش فناوری اطلاعات
  • تکمیل فرم پیوستی ثبت نام

شما می توانید فرم پیوستی پذیرش امریه دانشگاه ایلام در سال 98 را دانلود نمایید.

مهلت و نحوه ثبت نام در امریه دانشگاه ایلام

آن دسته از فارغ الحصیلان واجد شرایطی که تمایل به بهره مندی از امتیازات این امریه را دارند می توانند تا پایان دی ماه به دفتر معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه ایلام مراجعه نموده و با ارائه مدارک لازم ثبت نام نمایند.

همچنین دانش آموختگان واجد شرایط متقاضی امریه دانشگاه ایلام برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از این فرصت می توانند به سامانه www.ilam.ac.ir مراجعه نمایند.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: