شرایط امریه دانشگاه تهران 1402

فراخوان امریه سربازی دانشگاه تهران برای اعزام دی ماه سال 1402 اعلام شد

0 1,251

مشمولانی که می خواهند خدمت خود را در مراکز دانشگاهی بگذرانند از دو طریق می توانند نسبت به این امریه اقدام نمایند.

راه اول امریه وزرات علوم است که در هر سال چند نوبت اقدام به جذب سرباز می نماند و راه دوم فراخوان امریه خود دانشگاه ها است که با هماهنگی ستاد کل نیرو های مسلح سرباز پذیرش می کند.

دانشگاه تهران جز معدود داشنگاه هایی است که علاوه بر ظرفیت امریه وزارت علوم در سال در چند نوبت اقدام به جذب سرباز از طریق امریه می نماید.

امریه دانشگاه تهران اعزام دی 1402

به گزارش باران مشاوره به نقل از اداره کل منابع انسانی دانشگاه تهران، این دانشگاه در نظر دارد از توان علمی و تخصصی فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاهی در قالب جذب امریه (کارکنان وظیفه) جهت انجام خدمت در دانشگاه تهران (شهر تهران و سایر شهرها) استفاده نماید.

در این راستا اداره کل منابع انسانی دانشگاه تهران با اخذ مجوز به کارگیری تعداد محدودی نیروی امریه در سال ۱۴۰۲ اقدام به جذب و به کارگیری نیروهای متخصص و نخبه با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری (غیر پزشکی) جهت ثبت نام این امریه دعوت به عمل می آورد.

در صورت وجود هرگونه ابهام با شماره تلفن 61112284-021 سرکار خانم برزوئی تماس حاصل فرمایید.

شرایط امریه دانشگاه تهران اعزام دی 1402

 • جذب نیرو تنها از بین فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه‌های تهران، صنعتی شریف، تربیت مدرس، امیرکبیر، علم و صنعت، شهید بهشتی، خواجه نصیرالدین طوسی در رشته‌های مورد نیاز صورت می‌پذیرد.
 • از متقاضیان مصاحبه تخصصی و عمومی به عمل خواهد آمد.
 • چنانچه در هر قسمت از فرایند به کارگیری مشخص شود متقاضی واجد شرایط عمومی یا اختصاصی جذب امریه نمی‌باشد، دانشگاه می‌تواند نسبت به خاتمه خدمت وی و معرفی به ستاد کل نیروهای مسلح اقدام نماید.
 • محل جغرافیایی خدمت متقاضیان با توجه به شهر انتخابی مندرج در جدول رشته‌ها خواهد بود.
 • چنانچه در هر قسمت از فرایند ثبت نام مغایرتی بین اطلاعات ثبت شده و اصل مدارک و یا مغایرت رشته تحصیلی با رشته‌‌های مورد نیاز مشاهده شود درخواست متقاضی حذف می‌گردد.
 • تکمیل فرم درخواست پذیرش امریه هیچگونه تعهدی جهت جذب امریه برای دانشگاه تهران ایجاد نمی‌کند.
 • اولویت جذب نیروی امریه با افراد بومی شهر محل خدمت می‌باشد.

مهلت ثبت نام امریه دانشگاه تهران اعزام دی 1402

متقاضیان باید برگ اعزام به تاریخ 1402/10/01 داشته و از تاریخ 1402/07/15 لغایت 1402/07/21 نسبت به ثبت نام اولیه این امریه اقدام نمایند.

نکته های امریه دانشگاه تهران اعزام دی 1402

 1. امکان جذب داوطلبی که قبلاً بخشی از خدمت را گذرانده، میسر نیست.
 2. واحد محل خدمت داوطلب پذیرفته شده توسط اداره کل منابع انسانی دانشگاه تهران تعیین خواهد شد.
 3. حقوق پرداختی به کارکنان وظیفه برابر مبلغ اعلامی ستاد کل نیروهای مسلح می‌باشد.
 4. قبل از اعلام نتیجه مصاحبه عمومی، اکیداً از گرفتن برگه اعزام خودداری شود.
 5. در صورتی که برگه سبز دارای غیبت باشد درخواست امریه توسط ستاد کل ملغی می‌گردد.
 6. تصویر صفحات اول، دوم و توضیحات شناسنامه، عکس پرسنلی، گواهی فراغت از تحصیل کارشناسی ارشد یا دکتری و مدارک ایثارگری (درصورت لزوم) با حجم کمتر از 5 مگابایت برای تکمیل فرم ثبت نام الزامی است.
 7. توجه داشته باشید از بارگذاری تصویر گواهی دفاع پایان نامه، کارنامه کلی یا مدرک کارشناسی و سایر مدارک غیر مرتبط خودداری نمائید.

رشته های مورد نیاز امریه سربازی دانشگاه تهران 1402-10

رشته های مورد نیاز امریه دانشگاه تهران اعزام دی 1402

این امریه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری رشته های مختلفی را جذب می نماید که به شرح زیر است:

 

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

91301051 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: