شرایط امریه دانشگاه شهید باهنر کرمان مهر 99

0 771

دانشگاه شهیدباهنر کرمان از دانشگاه های بزرگ و اصلی و قطب ریاضیات و فرآوری مواد معدنی کشور است. مانند تمام دانشگاه های معتبر ایران، طی خدمت سربازی در این دانشگاه می تواند عاملی در کسب تجربیات ارزنده و زمینه ساز اشتغال سازنده تر برای فارغ التحصیلان دانشگاهی باشد.

جذب امریه دانشگاه شهید باهنر کرمان مهر 99

به گزارش باران مشاوره و به نقل از دانشجو، دانشگاه شهید باهنر کرمان سرباز امریه جذب می کند. این دانشگاه شرایط پذیرش سرباز امریه را اعلام کرد. فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر/نرم افزار می توانند برای این امریه درخواست پذیرش دهند.

ثبت نام امریه دانشگاه شهید باهنر کرمان مهر 99

متقاضیان امریه دانشگاه شهید باهنر کرمان فرصت دارند از ۱ تا ۱۸ مهرماه برای ثبت نام اقدام کنند. همچنین تاریخ اعزام این طرح اول دی ماه سال جاری است. واجدین شرایط ثبت نام جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی http://amriye.msrt.ir مراجعه یا با شماره تلفن 03431323072 تماس حاصل کنند.

اگر تمایل دارید سربازی در محیط آموزشی سپری کنید می توانید توصیه می کنیم مقاله امریه ارتباط با صنعت وزارت علوم را از دست ندهید.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: