جذب سرباز امریه در واحد های صنعتی هرمزگان

0 977

وزارت صنعت، معدن و تجارت که با نام صمت خوانده می شود، مرکب از دو وزارتخانه سابق یعنی صنعت و معدن و نیز بازرگانی است. نیروهای فارغ التحصیل دانشگاهی می توانند در صورت داشتن شرایط لازم در فراخوان های این امریه وزارت صمت شرکت کنند و خدمت سربازی خود را در سپری کنند.

فراخوان امریه واحد های صنعتی هرمزگان

به گزارش باران مشاوره به نقل از برنا، فارغ التحصیلان مشمول خدمت سربازی می توانند در واحدهای صنعتی پذیرش شوند.

رئیس اداره آموزش و پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: با عقد تفاهم نامه همکاری ستاد نیروی های مسلح با وزارت صنعت، معدن و تجارت شرایطی فراهم شده است که طی آن مشولان با شرایط ویژه می توانند به عنوان نیروی امریه در واحدهای صنعتی و معدنی استان هرمزگان که بخش تحقیق و توسعه دارند، پذیرش شوتد.

مقطع تحصیلی

  • کارشناسی ارشد
  • دکترا

نحوه ثبت نام امریه واحد های صنعتی هرمزگان

علاقمندانی که شرایط و تمایل استفاده از طرح امریه سربازی وزارت صنعت، معدن و تجارت را دارند، به سامانه طرح تاپ (تولید و توسعه اشتغال پایدار) به نشانی www.iranetop.ir  مراجعه و تقاضای خود را ارسال کنند.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: