امریه سربازی در پارک علم و فناوری البرز

0 1,381

پارک علم و فناوری استان البرز امریه سربازی می گیرد. ظرفیت این امریه فقط 2 نفر است. هدف پارک علم و فناوری استان البرز از جذب امریه تقویت کادر تخصص خود است. امریه سربازی در پارک علم و فناور البرز در نقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری صورت می گیرد.

چهار رشته مورد نیاز امریه سربازی در پارک علم و فناوری استان البرز

به گزارش باران مشاوره و به نقل از بازار کار این امریه در رشته های زیر جذب می شود. بدیهی است که ساکنین استان البرز در اولویت هستند.

  1. کارآفرینی
  2. مهندسی برق
  3. مکانیک
  4. رشته های مشابه آمار کاربردی
[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چناچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

روش پذیرش امریه پارک علم و فناوری استان البرز

مشمولان متقاضی تا تاریخ 98/07/30 فرصت دارند روزمه خود را به آدرس office@alborzstp.ir یا www.alborzstp.ir ارسال کنند. برای پذیرش به صورت حضوری باید از ساعت 8:30 الی 16 به پارک علم و فناوری البرز مراجعه کنند. قبل از مراجعه حضوری و یا برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 34764040-026 و با مدیر امور اداری پارک تماس بگیرید.

آدرس پارک علم و فناوری استان البرز: استان البرز، کیلومتر 5 آزادراه کرج-قزوین، خروجی کمالشهر، میدان علم و فناوری، خیابان شهدای جهاددانشگاهی، پارک علم و فناوری استان البرز

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: