فراخوان امریه مرکز رسانه و فضای مجازی حوزه های علمیه

0 566

حوزه علمیه مرکز فعالیت های فرهنگی و اعتقادی است. یکی از اساسی ترین نیازهای کشور ما نیز به عنوان یک کشور متمدن و اسلامی، گسترش فرهنگ غنی ایرانی و اعتقادات اسلامی است. با برآورده کردن این نیاز می توان با تهاجم فرهنگی به مبارزه برخاست و در جهت حفظ ارزش ها به موفقیت رسید.

حوزه علمیه امکان جذب نیروی امریه سربازی را دارد و در جهت رسالت فرهنگی خود، اقدام به جذب نیروی امریه سربازی کرده است. شرایط این امریه را به اطلاع متقاضیان می رسانیم.

امریه حوزه علمیه در مرکز رسانه و فضای مجازی

به گزارش باران مشاوره به نقل از حوزه، حوزه علمیه نیروی امریه سربازی پذیرش می کند.

مرکز رسانه و فضای مجازی حوزه های علمیه از بین طلاب، روحانیون و دانشجویانی که شرایط در نظر گرفته شده را دارند، نیروی امریه برای انجام خدمت وظیفه پذیرش می کند.

شرایط متقاضیان امریه مرکز رسانه و فضای مجازی حوزه علمیه

  • طلاب باید پایه ده را به صورت کتبی و شفاهی به پایان رسانده باشند.
  • دانشجویان باید مدرک کارشناسی داشته باشند.
  • متقاضی باید بر کار با رایانه (اینترنت و نرم افزارهای کاربردی مانند آفیس و فتوشاپ) تسلط داشته باشد.
  • متقاضی باید بر کار با نرم افزارهای ارتباطی، تعاملی و شبکه های اجتماعی، سامانه های اطلاع رسانی و بانک های اطلاعاتی و مهارت های پژوهشی برای فعالیت در سایت ها توانایی داشته باشد.

کسب اطلاعات برای امریه مرکز رسانه و فضای مجازی حوزه علمیه

در نظر داشته باشید اولویت پذیرش با افرادی است که مهارت لازم در برنامه نویسی و تولید اپلیکیشن را دارند. واجدین شرایط برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای مصاحبه می توانند از ساعت ۸ الی ۱۳ با شماره ۰۹۱۲۷۵۳۰۳۹۸ تماس بگیرند یا به بلوار جمهوری، کوچه ۲، طبقه همکف، ساختمان خبرگزاری حوزه مراجعه کنند.

طبق صحبت مرکز با تلفن درج شده ایشان اعلام فرمودند کسانی که تمایل به این امریه دارند و از معافیت تحصیلی برخوردارند ابتدا باید برای مصاحبه تماس بگیرند و در صورت قبولی می توانند بعد از پایان دوره آموزشی خدمت خود را به صورت امریه در این مرکز به انجام برسانند.

*مرکز خدمات حوزه های علمیه

به اطلاع مشتاقان فعالیت و طی خدمت سربازی در حوزه های علمیه می رسانیم، مرکز خدمات حوزه های علمیه مهرماه سال 1370 به امر مقام معظم رهبری تشکیل شده است. این مرکز با حمایت دفتر رهبری به فعالیت مشغول است. ستاد این مرکز در قم واقع و در تمام استان ها دارای شعبه است و به تمام طلاب اعم از ایرانی و غیرایرانی خدمت رسانی می کند.

این مرکز نیز امکان جذب نیروی امریه سربازی را دارد تا جذب شدگان بتوانند در جهت کارهای فرهنگی و اعتقادی و اشاعه فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی گام های مؤثری بردارند. برای پذیرش در امریه های حوزه علمیه قم شرایطی در نظر گرفته شده است که واجدین شرایط با توجه به فراخوان های حوزه در صورت تمایل می توانند اقدامات لازم را انجام دهند.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: