فراخوان سازمان بازرسی کشور برای امریه سربازی در سال ۹۸

0 1,139

سازمان بازرسی کل کشور که زیر نظر نهاد ریاست جمهوری وظیفه نظارت بر عملکرد دستگاه های اجرایی را دارد، بر اساس قانون می تواند به منظور تامین بخشی از نیروهای متخصص خود، از مشمولین نظام وظیفه بهره بگیرد. آن دسته از مشمولانی که دارای تحصیلات دانشگاهی هستند و تمایل دارند خدمت سربازی خود را تحت عنوان امریه سپری کنند، می توانند برای امریه در سازمان بازرسی اقدام نمایند.

فراخوان جذب سرباز امریه سازمان بازرسی کشور در سال ۹۸

سازمان بازرسی کل کشور در طی اطلاعیه ای از مشمولان متقاضی امریه سربازی دعوت به همکاری کرد. سازمان بازرسی کل کشور قصد دارد با هدف توسعه منابع انسانی و متخصصان مورد نیاز خود از میان مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی، تحت عنوان نیروی امریه اقدام به جذب نماید. مشمولان متقاضی امریه سازمان بازرسی کل کشور باید فارغ التحصیل مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا در رشته های زیر باشند:

هشت رشته مورد نیاز سازمان بازرسی کشور برای امریه در سال ۹۸

 1. مالی
 2. حسابداری
 3. بانکداری
 4. بیمه
 5. امور مالیات
 6. ، گمرک
 7. فناوری اطلاعات
 8. حقوق

شرط اصلی پپذیرش امریه سازمان بازرسی کشور

مشمولان متقاضی امریه سازمان بازرسی کل کشور علاوه بر دارا بودن شرایط ذکر شده لازم است فاقد غیبت اولیه باشند. همچنین این افراد باید شرایط عمومی امریه را بر اساس ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح دارا باشند. جذب مشمولان نظام وظیفه به عنوان نیروی امریه از میان مشمولان دارای تحصیلات در رشته های فوق، در مراکز استان ها و تهران می باشد.

برای بررسی اینکه از خدمت سربازی غیبت کرده اید را نه می توانید از کد سخا استفاده کرده و یا استعلام غیبت سربازی خود را انجام دهید. اگر شرایط امریه در سازمان بازرسی کشور در سال ۹۸ را ندارید، می توانید با بررسی شرایط سایر مراکز و نهاد های امریه گیر زیر، موفق به اخذ پذیرش در سازمان دیگری شوید.

ردیفنام سازمان یا وزارتخانهردیفنام سازمان یا وزارتخانه
۱امریه آستان قدس رضوی۲طرح سرباز سازندگی
۳امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات۴امریه وزارت دفاع
۵امریه ستاد اجرایی فرمان امام(ره)۶امریه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
۷امریه سازمان ملی استاندارد۸امریه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)
۹امریه سازمان انرژی اتمی۱۰امریه صدا و سیما
۱۱امریه وزارت فرهنگ و ارشاد۱۲امریه سپاه
۱۳امریه وزارت راه و شهرسازی۱۴امریه سرباز معلم
۱۵امریه وزارت اقتصاد و دارایی۱۶امریه وزارت نفت
۱۷امریه وزارت کار۱۸امریه وزارت نیرو
۱۹امریه وزارت آموزش و پرورش۲۰امریه وزارت بهداشت
۲۱امریه وزارت صنعت، معدن و تجارت۲۲ امریه وزارت ورزش و جوانان
۲۳امریه وزارت جهاد کشاورزی۲۴امریه صاایران
۲۵امریه موسسه بیت الاحزان۲۵امریه ریاست جمهوری
۲۶امریه دانش بنیان۲۷امریه وزارت علوم

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: