فراخوان سازمان بازرسی کشور برای امریه سربازی در سال 98

0 1,329

سازمان بازرسی کل کشور که زیر نظر نهاد ریاست جمهوری وظیفه نظارت بر عملکرد دستگاه های اجرایی را دارد، بر اساس قانون می تواند به منظور تامین بخشی از نیروهای متخصص خود، از مشمولین نظام وظیفه بهره بگیرد. آن دسته از مشمولانی که دارای تحصیلات دانشگاهی هستند و تمایل دارند خدمت سربازی خود را تحت عنوان امریه سپری کنند، می توانند برای امریه در سازمان بازرسی اقدام نمایند.

فراخوان جذب سرباز امریه سازمان بازرسی کشور در سال 98

سازمان بازرسی کل کشور در طی اطلاعیه ای از مشمولان متقاضی امریه سربازی دعوت به همکاری کرد. سازمان بازرسی کل کشور قصد دارد با هدف توسعه منابع انسانی و متخصصان مورد نیاز خود از میان مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی، تحت عنوان نیروی امریه اقدام به جذب نماید. مشمولان متقاضی امریه سازمان بازرسی کل کشور باید فارغ التحصیل مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا در رشته های زیر باشند:

هشت رشته مورد نیاز سازمان بازرسی کشور برای امریه در سال 98

 1. مالی
 2. حسابداری
 3. بانکداری
 4. بیمه
 5. امور مالیات
 6. ، گمرک
 7. فناوری اطلاعات
 8. حقوق

شرط اصلی پپذیرش امریه سازمان بازرسی کشور

مشمولان متقاضی امریه سازمان بازرسی کل کشور علاوه بر دارا بودن شرایط ذکر شده لازم است فاقد غیبت اولیه باشند. همچنین این افراد باید شرایط عمومی امریه را بر اساس ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح دارا باشند. جذب مشمولان نظام وظیفه به عنوان نیروی امریه از میان مشمولان دارای تحصیلات در رشته های فوق، در مراکز استان ها و تهران می باشد.

برای بررسی اینکه از خدمت سربازی غیبت کرده اید را نه می توانید از کد سخا استفاده کرده و یا استعلام غیبت سربازی خود را انجام دهید. اگر شرایط امریه در سازمان بازرسی کشور در سال 98 را ندارید، می توانید با بررسی شرایط سایر مراکز و نهاد های امریه گیر زیر، موفق به اخذ پذیرش در سازمان دیگری شوید.

ردیفنام سازمان یا وزارتخانهردیفنام سازمان یا وزارتخانه
1امریه آستان قدس رضوی2طرح سرباز سازندگی
3امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات4امریه وزارت دفاع
5امریه ستاد اجرایی فرمان امام(ره)6امریه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
7امریه سازمان ملی استاندارد8امریه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)
9امریه سازمان انرژی اتمی10امریه صدا و سیما
11امریه وزارت فرهنگ و ارشاد12امریه سپاه
13امریه وزارت راه و شهرسازی14امریه سرباز معلم
15امریه وزارت اقتصاد و دارایی16امریه وزارت نفت
17امریه وزارت کار18امریه وزارت نیرو
19امریه وزارت آموزش و پرورش20امریه وزارت بهداشت
21امریه وزارت صنعت، معدن و تجارت22 امریه وزارت ورزش و جوانان
23امریه وزارت جهاد کشاورزی24امریه صاایران
25امریه موسسه بیت الاحزان25امریه ریاست جمهوری
26امریه دانش بنیان27امریه وزارت علوم

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: