فراخوان امریه سربازی سازمان بازرسی کشور

رشته های مورد نیاز امریه سازمان بازرسی کل کشور اعلام شد

0 1,014

بسیاری از مشمولان تمایل دارند مدت خدمت سربازی خود را به عنوان نیروی امریه در نهادهای دولتی سپری کنند. یکی از این نهادها سازمان بازرسی کشور می باشد. این سازمان نیز با مجوز از نهاد رهبری و ستاد کل نیروهای مسلح، دارای سهمیه امریه می باشد. مشمولانی که تمایل دارند به عنوان امریه خدمت خود را سپری کنند به فراخوان زیر توجه کنند.

فراخوان امریه سربازی سازمان بازرسی کشور سال ۹۸

به گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، این نهاد قصد دارد با هدف توسعه نیروی انسانی اقدام به جذب نیروی امریه نماید. به همین منظور از مشمولان دارای تحصیلات کارشناسی و بالاتر در رشته های زیر در مراکز استان ها به منظور گذراندن خدمت سربازی تحت عنوان سرباز امریه دعوت می نماید.

۸ رشته مورد نیاز امریه سازمان بازرسی کشور سال ۹۸

 1. مالی
 2. حسابداری
 3. بانکداری
 4. بیمه
 5. امور مالیاتی
 6. گمرک
 7. فناوری اطلاعات
 8. حقوق

پذیرش امریه در سایر نهادها

علاوه بر سازمان بازرسی، نهاد های دولتی و سایر سازمان ها نیز دارای سهمیه جذب سرباز به صورت امریه هستند. سازمان ها بنا بر نیازشان سربازان را در مقاطع تحصیلی مختلف و رشته های متفاوتی جذب می کنند. باران مشاوره علاوه بر پوشش روزانه اخبار نظام وظیفه، برخی از سازمان های دارای سهمیه پذیرش امریه را نیز برای شما در جدول زیر به همراه لینک جزئیات کامل آورده است.

ردیفنام سازمان یا وزارتخانهردیفنام سازمان یا وزارتخانه
۱امریه آستان قدس رضوی۲طرح سرباز سازندگی
۳امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات۴امریه وزارت دفاع
۵امریه ستاد اجرایی فرمان امام(ره)۶امریه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
۷امریه سازمان ملی استاندارد۸امریه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)
۹امریه سازمان انرژی اتمی۱۰امریه صدا و سیما
۱۱امریه وزارت فرهنگ و ارشاد۱۲امریه سپاه
۱۳امریه وزارت راه و شهرسازی۱۴امریه سرباز معلم
۱۵امریه وزارت اقتصاد و دارایی۱۶امریه وزارت نفت
۱۷امریه وزارت کار۱۸امریه وزارت نیرو
۱۹امریه وزارت آموزش و پرورش۲۰امریه وزارت بهداشت
۲۱امریه وزارت صنعت، معدن و تجارت۲۲ امریه وزارت ورزش و جوانان
۲۳امریه وزارت جهاد کشاورزی۲۴امریه صاایران
۲۵امریه موسسه بیت الاحزان۲۵امریه ریاست جمهوری
۲۶امریه دانش بنیان۲۷امریه وزارت علوم

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: