امریه شرکت آب و فاضلاب اردبیل

طرح سرباز سازندگی آغاز شد

0 626

وزارت نیرو در استان های مختلف به جذب نیروی امریه سربازی اقدام می کند. به دانش آموختگان دانشگاهی استان های مختلف این فرصت داده می شود تا خدمت خود را در وزارت نیرو طی کنند و به کسب تجربه در زمینه تحصیلی خود بپردازند.

تعداد متقاضیان امریه ها قابل مقایسه با ظرفیت پذیرش ارگان ها نیست. بنابراین پذیرش، پس از تأیید صلاحیت ها انجام می شود.

جذب امریه شرکت آب و فاضلاب اردبیل

به گزارش باران مشاوره به نقل از دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل، این شرکت نیروی امریه سربازی پذیرش می کند. در ادامه اطلاعیه این شرکت مبنی بر جذب نیروی امریه سربازی منتشر کرده ایم.

ثبت نام امریه شرکت آب و فاضلاب اردبیل

متقاضیان امریه دارای برگ اعزام تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ می توانند پیرو نامه شماره ۹۹/۲۸۲۲۶/۴۴۰ مورخ ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ مدیر کل محترم امور اداری و پشتیبانی وزارت نیرو، به سامانه امریه سربازی وزارت نیرو مراجعه کنند.

متقاضیان تا تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ فرصت دارند در سامانه امریه سربازی وزارت نیرو به نشانی amriyeh.moe.gov.ir ثبت نام کنند.

طرح سرباز سازندگی

در راستای پذیرش نیروی امریه در سازمان ها و ارگان های مختلف، طرح سرباز سازندگی اجرا می شود. اجرای این طرح به عهده قرارگاه سازندگی و جهادکشاورزی است. نیروهای مسلح علاوه بر کادر رسمی خود از نیروی سربازان در جهت سازندگی کشور بهره برداری می کند.

دانش آموختگان دانشگاهی که در ارتباط با رشته های طرح سازندگی تحصیل کرده اند، می توانند با پذیرش در امریه و ارائه طرح، در جهت سازندگی کشور به خدمت رسانی مشغول شوند.

برخی شرایط لازم برای پذیرش در این امریه:

  • عدم غیبت سربازی
  • دارا بودن سلامت کامل جسمی و روانی
  • دارا بودن حداقل مدرک لیسانس در رشته های مهندسی مرتبط
  • ساکن بودن در محدوده جغرافیایی جهاد کشاورزی شهر مورد تقاضا

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: