امریه شرکت اب منطقه ای استان گلستان در سال 98

0 788

شرکت اب منطقه ای استان گلستان در راستای تحقق بهتر اهداف خود اقدام به جذب سرباز امریه در سال 98 می نماید. این شرکت زیر مجموعه شرکت مدیریت منابع آب ایران (مادر تخصصی) از وزارت نیرو است که در سال 84 با اهداف شناخت و برنامه‌ریزی منابع آب استان، مطالعه و اجرای طرح‌های توسعه منابع آب و کنترل سیل، حفاظت کمی و کیفی از منابع و مجاری آبی استان، تخصیص و نظارت بر بهره‌برداری از منابع آب، اجرای سایر وظایف و مأموریتهای وزارت نیرو تاسیس شده است.

این شرکت در سال 97 نیز اقدام به پذیرش امریه کرده بود. (لینک امریه شرکت اب منطقه ای استان گلستان در سال 97)

فراخوان امریه شرکت آب منطقه ای استان گلستان در سال 98

روابط عمومی شرکت آب منطقه ای حبیب الله شاکری اظهار کرد: وزارت نیرو جهت محقق نمودن برنامه های وزیر محترم نیرو و در راستای عملیاتی کردن برنامه های توسعه اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی کشور و استفاده بهینه از نیروهای متخصص در زمان صلح و استفاده از امکانات علمی کشور در زمینه توسعه اقدام به پذیرش امریه سربازی می نماید.

وی در ادامه افزود: برای شفافیت بخشیدن به فرایند جذب و همچنین ایجاد فرصت برابر و افزایش بهره وری و اثر بخشی مامورین وظیفه اقدام به راه اندازی سامانه سربازی نموده ایم و جذب سرباز امریه از طریق سامانه مذکور انجام می شود.

مهلت و نحوه ثبت نام امریه شرکت آب منطقه ای گلستان

معاونت منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای گلستان اعلام کرد داوطلبین پذیرش در امریه شرکت مدیریت منابع آب ایران و شرکت های تابعه آن برای اخذ نوبت اعزام 98/10/01 به ادرس سایت amriyeh.moe.gov.ir مراجعه نمایند.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: