امریه شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان

0 897

شهرک های صنعتی، شهرک های حاوی تعدادی کارخانه و کارگاه هستند که حدفاصل بیست کیلومتری از شهر اصلی واقع شده اند. شرکت شهرک های صنعتی سمنان در سال 1382 تأسیس شد. این شرکت امکان جذب نیروی امریه سربازی را دارد. پذیرش در این شرکت با توجه به شرایطی صورت می گیرد که آن ها را به اطلاع متقاضیان می رسانیم.

امریه شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان

به گزارش باران مشاوره به نقل از دانشجو، شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان  اقدام به جذب نیروی امریه از میان فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و بالاتر کرده است.

شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان، دانش آموختگان دانشگاه های معتبر را با مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر به عنوان نیروی امریه پذیرش می کند. پذیرش در رشته های زیر به عمل می آید:

 • مهندسی مکانیک گرایش، سیالات تبدیل انرژی
 • مهندسی برق، گرایش قدرت
 • مهندسی صنایع، گرایش ساخت و تولید
 • مهندسی عمران، گرایش آب و فاضلاب
 • کارشناسی ارشد سایر رشته ها در صورت تصویب در کارگروه مربوطه

5 شرط پذیرش امریه شرکت شهرک های صنعتی سمنان

 1. در اولویت بودن متقاضیان فارغ التحصیل از دانشگاه های معتبر با معدل بالاتر
 2. در اولویت بودن افراد بومی
 3. در اولویت بودن خانواده ایثارگر، فرزند یا برادرشهید، جانبازان، جاویدالاثرها، ایتام، متأهلین، آزادگان، فرزند رزمندگان با داشتن حداقل شش ماه ستبقه جبهه، معاف از رزم، افراد تحت حمایت کمیتعه امداد و بهزیستی، بورسیه سازمان، حافظان قرآن، قاریان برتر، نخبگان و استعدادهای برتر
 4. انتخاب متمقاضیان پس از بررسی و نیاز سنجی انجام می شود و افراد می توانند در شهرک های نواحی استان خدمت کنند
 5. با توجه به فرایند جذب، لازم است 90 روز به خدمت متقاضیان مانده باشد

تعهدات در امریه شرکت شهرک های صنعتی سمنان

 • وابستگی سببی و نسبی نداشتن با کارکنان شاغل در شرکت
 • طی مدت خدمت سربازی با رعایت قوانین و مقررات نیروهای مسلح، بخشنامه ها و دستورالعمل های نیروهای مسلح و دفتر حفاظت اطلاعات فرماندهی کل قوا
 • رعایت قوانین و مقررات و بخشنامه های شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان
[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: