سازمان عقیدتی سیاسی ارتش سرباز طلبه می گیرد

2 1,944

تمام سازمان ها و نهادها نیاز دارند تا از نظر عقیدتی، نیروهای تحت پوشش خود را آموزش دهند. برای آموزش عقیدتی کارکنان سازمان های مختلف، طلاب حوزه های علمیه مناسب ترین گزینه هستند. ارتش جمهوری اسلامی با جذب روحانیون به عنوان سرباز امریه از پتانسیل آن ها در جهت کارهای عقیدتی مورد نیاز خود بهره مند می شوند.

سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران امکان جذب نیروی امریه سربازی را دارد و اقدام به جذب روحانیون به عنوان سرباز امریه کرده است. این پذیرش شرایطی دارد که به اطلاع علاقه مندان می رسانیم.

امریه سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران

به گزارش باران مشاوره به نقل از حوزه، فرآیند جذب روحانیون برای گذراندن دوره ضرورت در سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.

مسئول عقیدتی سیاسی تیپ ۳۱۶ زرهی شهید قهرمان همدان گفت: با توجه به این که سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران از میان روحانیون حوزه های علمیه، نیروی امریه سربازی پذیرش می کند، از روحانیون همدانی متقاضی خدمت به صورت امریه دعوت می شود برای ثبت نام اقدام کنند.

فعالیت فرهنگی، آموزشی و تبلیغی طلاب پذیرفته شده در امریه

حجت الاسلام حسن مقدم افزود: متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به عقیدتی سیاسی تیپ ۳۱۶ زرهی همدان مراجعه کنند یا با شماره تلفن ۰۹۱۴۴۷۷۱۶۲۵ تماس بگیرند.

طلاب دارای حداقل مدرک سطح یک حوزوی که مشمول اعزام به خدمت سربازی هستند، می توانند براساس قوانین نظام وظیفه ثبت نام کنند. افراد جذب شده در یگان های ارتش مستقر در استان همدان به خدمت مشغول می شوند. طلاب در زمینه های فرهنگی، آموزشی و تبلیغی فعالیت خواهند کرد و در طول مدت خدمت نیز از دیگر امتیازات مصوب بهره مند خواهند شد.

ارتش جمهوری اسلامی ایران

سربازان در ارتقای توان رزم نیروی های مسلح نقش مهمی را ایفا می کنند. در واقع مهم ترین مؤلفه های قدرت و اقتدار ارتش جمهوری اسلامی ایران هستند. در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران برای ارتش سه وظیفه مهم تعریف شده است. از جمله:

 • حفظ تمامیت ارضی
 • پاسداری از استقلال
 • حفظ نظام

ارتش مقتدر ارتشی است که پشتیبان و تکیه گاه ملت باشد و وظایف خود ا در قبال ملت به درستی اجرا کند. بخش مهمی از این وظایف به عهده سربازان نظام است که باید برای پرورش آن ها در جهت های مختلف از جمله عقیدتی، کوشا بود.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

تعداد دیدگاه ها 2 تا
 1. محسن :

  سلام
  برای سرباز طلبه در ارتش حکم تلبس الزامی؟؟

  1. باران مشاوره :

   تو متن خبر کامل ذکر کردیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: