امریه منطقه محروم بوشهر برای اعزام اسفند 99

0 406

معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور از جمله مراکزی است که امکان جذب نیروی امریه سربازی را دارد و همه ساله برای پذیرش نیرو فراخوان جذب منتشر می کند. این پذیرش به جهت استفاده از ظرفیت و توانایی جوانان انجام می شود. متقاضیان واجد شرایط می توانند در این امریه ثبت نام و از مزایای خدمت به شکل امریه سربازی بهره مند شوند.

امریه سربازی استان بوشهر

به گزارش باران مشاوره به نقل از پایگاه خبری و اطلاع رسانی استانداری بوشهر، متقاضیان امریه سربازی برای اعزام اسفند ماه 99 می توانند از 22 آذرماه ثبت نام کنند.

مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر گفت: مشمولان متقاضی خدمت از محل مجوز معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور از 99/09/22 تا 99/09/30 برای ثبت نام فرصت دارند.

متقاضیان می توانند به پرتابل معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور به آدرس www.rdcir.ir مراجعه و در بخش سامانه جامع حوزه مشمولین ثبت نام کنند. لازم است افراد قبل از ثبت نام خود در بخش سامانه جامع حوزه مشمولین به مطالعه دقیق شرایط بپردازند.

شرایط امریه سربازی استان بوشهر

فاطمه دهقانی افزود: فارغ التحصیلان رشته مهندسی عمران که در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری با معدل ۱۶ و بالاتر موفق به دریافت مدرک شده اند و بومی شهرستان بوشهر هستند، می توانند برای ثبت نام اقدام کنند.

پس از پایان مهلت ثبت نام، شرایط علمی و تحصیلی متقاضیان بررسی و اسامی نفرات پذیرفته شده بر اساس سهمیه استانی اعلام می شود. پس از آن، تکمیل مدارک و ارسال برگه اعزام به خدمت برای تاریخ فوق، انجام می شود.

شرایط عمومی پذیرش امریه

پذیرش در امریه معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور نیاز به یک سری شرایط عمومی دارد، از جمله:

 • متأهل بودن
 • از ایتام بودن
 • معاف از رزم بودن
 • از خانواده ایثارگران بودن
 • تحت پوشش بهزیستی بودن
 • تحت پوشش کمیته امداد بودن
 • دارای 6 ماه سابقه بسیجی فعال بودن
 • از نخبگان، استعدادهای برتر،حافظان قرآن یا قاریان برتر بودن
[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: