جذب سرباز امریه در پژوهشکده علوم و فناوری زیر دریا

0 847

پژوهشکده علوم و فناوری زیردریا سال 63 در دانشگاه صنعتی اصفهان تأسیس شد تا به  طراحی و ساخت شناورهای زیر سطحی بپردازد. این پژوهشکده در مهر 71 با تصویب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به پژوهشکده علوم و تکنولوژی زیر دریا خوانده شد.

در حال حاضر پژوهشکده علوم و فناوری زیردریا در جهت توسعه فعالیت های زیستی و بیوژئوشیمیایی دریاها، بررسی دیرینه و رسوب شناسی بستر اقیانوس ها و… به تحقیق می پردازد.

این پژوهشکده امکان جذب نیروی امریه سربازی از بین فارغ التحصیلان رشته های مرتبط با زمینه های تحقیقاتی خود  را دارد. روز قبل نیز خبری مبنی بر پذیرش امریه از سوی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان داشتیم.

امریه پژوهشکده علوم و فناوری زیر دریا

به گزارش باران مشاوره به نقل از دانشجو، پژوهشکده علوم و فناوری زیردریا که وابسته به دانشگاه صنعتی اصفهان است، در نظر دارد از میان فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری سرباز امریه پذیرش کند.

این پژوهشکده برای انجام پروژه های خود در برخی از رشته ها به همکاری فارغ التحصیلان دانشگاهی نیاز دارد.

رشته های مورد نیاز پژوهشکده علوم و فناوری زیردریا:

 • برق
 • مکانیک
 • سازه و مواد

ثبت نام امریه پژوهشکده علوم و فناوری زیردریا

پژوهشکده علوم و فناوری زیردریا بیشتر از ۲۸ سال در زمینه پژوهش و فناوری در حوزه طراحی و ساخت شناور های زیرسطحی فعالیت می کند. این پژوهشکده پروژه های متعددی را به انجام رسانده است. پروژه های به انجام رسیده این پژوهشکده در گروه های زیر است:

 • ناوبری
 • سازه و مواد
 • هیدوردینامیک
 • امکانات پشتیبانی

متقاضیان شرکت در این امریه سربازی می توانند در ساعات اداری به دفتر این پژوهشکده مراجعه و فرم همکاری پر کنند. دفتر این پژوهشکده در دانشگاه صنعتی اصفهان واقع است.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: