8 هزار سرباز در حوادث سیل بکارگیری شدند

سردار حمید هداوند از اهمیت سربازی و نقش سربازان در سیل اخیر گفت

0 614

جشنواره جوان سرباز هر ساله به همت نیروهای مسلح و به منظور ارج نهادن به مقام و جایگاه سرباز برگزار می شود. سردار حمید هداوند جانشین فرمانده نیروی انتظامی تهران در همایش سرباز جوان که در فرماندهی انتظامی تهران برگزار شد، علاوه بر تبریک ولادت حضرت علی اکبر(ع) به سخنان مقام معظم رهبری اشاره کرد و در خصوص اهمیت دوران جوانی گفت.

اخرین خبرها در مورد معافیت پزشکی، کفالت، کسری خدمت، امریه و … را در صفحه اخبار سربازی بخوانید

سربازی فرصتی برای کسب تجربه

به گزارش خبرگزاری میزان سردار حمید هداوند جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در همایش سرباز جوان گفت: جوانان کشور ما از فرصتی که در خدمت سربازی دارند باید جهت کسب تجربه استفاده کنند. با حفظ و ارتقای نشاط و توان جسمی و روحیه خود، تجربیاتی را برای دوران کهولت به دست بیاورند. جوانان باید پس از دوران خدمت سربازی، به کار مشغول شوند و با استفاده از فکر و جسم خود بتوانند در جامعه فردی موثر شوند.

8 هزار سرباز در حوادث سیل بکارگیری شدند

سردار هداوند بیان کرد: در حوادث سیل های اخیر کشور بیشتر از 8 هزار سرباز جوان بهره گیری شد که این نشان دهنده نیاز کشور به نیروی جوان می باشد.

سردار هداوند ضمن اشاره به تاثیرات فضای مجازی گفت: لازم است در برابر توطئه های دشمنان آگاه باشیم و به دنبال لذت های زودگذر در سایت های فضای مجازی نباشید. از سلامت جسمی و روحی دوران جوانی بهره مناسب برد و اندوخته ای برای دوران کهولت داشت.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: