بنگاه های صنعتی و معدنی آذربایجان غربی سرباز امریه می گیرند

0 659

وزارتخانه صنعت و معدن جزو وزارتخانه هایی است که سهمیه جذب سرباز امریه دارد. پذیرش امریه در بنگاه های صنعتی و معدنی استان های مختلف، فرصت مناسبی است که در اختیار دانش آموختگان دانشگاهی مشمول خدمت سربازی قرار می گیرد تا بتوانند در حین انجام خدمت وظیفه، به ارتقا سطح دانش و مهارت خود بپردازند.

امریه وزارت صنعت، معدن و تجارت

به گزارش باران مشاوره به نقل از وب سایت دانشگاه ارومیه، وزارت صنعت، معدن و تجارت در قالب طرح تاپ اقدام به جذب نیروی امریه در بنگاه های صنعتی و معدنی دارای مجوز از مراجع ذیربط کرده است.

این اقدام به منظور به کارگیری نیروهای متخصص با مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری برای بهره مندی از خدمات آنان در مراکز تحقیق و توسعه بنگاه ها انجام می شود.

رشته های مورد نیاز امریه وزارت صنعت

تعدادی از واحدهای صنعتی و معدنی استان آذربایجان غربی قصد دارند برای واحد تحقیق و توسعه بنگاه سرباز امریه جذب کنند. این پذیرش در زمینه های تخصصی زیر انجام می شود:

 • مهندسی علوم و صنایع غذایی 
 • مهندسی مواد
 • مهندسی برق
 • مهندسی کامپیوتر
 • مهندسی مکانیک
 • برخی گرایش های فنی دیگر

متقاضیان می توانند به سامانه www.iranetop.ir مراجعه و برای ثبت نام اقدام کنند. کارشناسان امریه تاپ در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان (خانم نظری به شماره ۳۳۴۶۱۹۹۸) به سؤالات احتمالی در این زمینه پاسخ می دهند.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: