3500 نفر از طرح کسری خدمت 12 روزه ایثارگری بهرهمند شدند

0 457

سردار کریمی جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد

با پیشنهاد سازمان نظام وظیفه عمومی و توافق ستاد کل نیروهای مسلح مقرر شد بازای هر ماه جبهه، هر درصد جانبازی و هر ماه آزادگی، کسری خدمت 12 روزه به فرزندان ایشان تعلق گیرد. همچنین معافیت فرزندان ایثارگرانی که دارای 30 ماه جبهه، 25 درصد جانبازی و یا 24 ماه آزادگی هستند نیز مانند قبل اجرا می شود. لینک اطلاعات تکمیلی در خصوص قانون کسری خدمت 12 روزه برای شما اورده شده است.

در خصوص معافیت از خدمت دارندگان 28 و 29 ماه ایثارگری نیز تا رسیدن به سقف 20 هزار نفر اعمال خواهد شد. تا کنون 3500 نفر جهت استفاده از کسری خدمت 12 روزه مراحل لازم را انجام داده اند و کسری خدمت به ایشان تعلق گرفته است.

همچنین بخوانید:  کسری خدمت ایثارگری

لازم به ذکر است  کسری خدمت 12 روزه فقط به کسانی تعلق می گیرد که در حالا خدمت باشند و دارای غیبت نیز نباشند. پدران این افراد باید به یگان های اعزام کننده خود مراجعه و تاییدیه لازم را دریافت و سپس در سامانه ثبت کنند.

همچنین بخوانید:برای کسب اطلاع از مراحل و شرایط انواع معافیت ایثارگران کلیک کنید.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: