بهره مندی از پرسنل امریه در مدت ۲ سال

0 453

مدت هاست تأثیرات مثبت پذیرش نیروهای امریه تحصیل کرده و آگاه در زمینه صنعت به همگان اثبات شده است. ستاد کل نیروهای مسلح و مرکز علمی و صنعتی به این امر واقفند و برای اجرایی شدن طرح های ارائه شده در این زمینه تلاش می کنند.

نیروی امریه برای دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری

به گزارش باران مشاوره و به نقل از ایسنا، ستاد کل نیروهای مسلح مجوز طرح توزیع نیروهای امریه برای دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری را سال ۱۳۹۸ صادر کرده است.

مدیرکل دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: این مجوز به ما اجازه می دهد سالانه ۲۵۰ نفر را به عنوان امریه جذب کنیم.

افزایش تعداد پرسنل امریه طرح

دکتر محمدسعید سیف افزود: مدت زمان این مجوز دو سال است و اجرای آن آغاز شده است. تاکنون موفق شده ایم پرسنل خوبی را به عنوان امریه در بیشتر دانشگاه های بزرگ و کوچک پذیرش کنیم.

تا کنون حدود ۱۴۰ نفر در این طرح پذیرش شده اند و در اعزام های بعد، تعداد افراد بیشتر خواهد شد. این پرسنل امریه باعث رونق در فعالیت های توسعه ای و اقدامات ارتباط با صنعت دانشگاه ها خواهند بود.

ورود نیروهای امریه در حوزه های تخصصی

سیف ادامه داد: همکاری نیروهای امریه در حوزه های تخصصی و آزمایشگاه ها و اجرای پروژه هاست. امیدواریم عملکرد آن ها به خوبی منعکس شود و ستاد کل نیروهای مسلح نیز توجه بیشتری به این حوزه داشته باشد.

به این ترتیب دانشگاه ها و مراکز آزمایشگاهی و تحقیقاتی قادر خواهند بود از ظرفیت امریه ها در حوزه های تخصصی استفاده کنند.

دستگاه های اجرایی و وزارتخانه ها یی که اقدام به اجرای این طرح کرده اند، در بسیاری از موارد کارهای ساده غیر تخصصی را به پرسنل امریه واگذار می کنند. ورود وزارت علوم در حوزه های تخصصی است و به پرسنل امریه عملاً حوزه های تخصصی را واگذار کرده ایم.

امیدواریم ستاد کل با توجه به این موضوع، ما را در استفاده از این فرصت کمک کند.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: