سربازان در صنایع دریایی به کار گرفته می شوند

0 939

بهره گیری از سربازان در صنایع دریایی

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر دریادار رستگاری، رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع با سردار کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح دیدار و گفتگو کرد. در طی این دیدار، امیر رستگاری بیان کرد: در سازمان صنایع دریایی نیروهای مسلح با توجه به نیازهایی که در حوزه سرمایه انسانی می باشد، برنامه و تدبیرهایی در نظر گرفته شده است. با توجه به این تدابیر سربازان وظیفه ای که از طرف سازمان نظام وظیفه به سازمان صنایع دریایی اختصاص پیدا می کنند، با توجه به میزان تحصیلات، رشته تحصیلی و تجارب و مهارتی که این سربازان دارند در واحدهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

امیر دریادار رستگاری در ادامه گفت: زمانی که خط تولید تمام ایرانی موتور الکترو مغناطیس دائم در شهر اصفهان و در سال ۱۳۹۷ افتتاح شد، از سربازان وظیفه که در این زمینه آموزش داده شده بودند و یا مهارت لازم را داشتند بهره مند شدیم.

جایگاه والای سربازان در صنایع دریایی

امیر دریادار رستگاری رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع گفت: با توجه به اهمیت و جایگاه سربازان وظیفه در این سازمان، سعی کرده ایم برای سربازان امکاناتی رفاهی همچون خوابگاه های مناسب، سالن ورزشی و کارشناس مشاور در این ستاد و در زیر مجموعه های این سازمان فراهم شود.

در ادامه این دیدار سردار کمالی در خصوص بازدیدی که توسط تیم ستاد کل نیروهای مسلح از مجموعه سازمان صنایع دریایی انجام شد ابراز رضایت کرد. سردار کمالی همچنین از اقدامات انجام شده توسط سازمان صنایع دریایی در خصوص سربازان وظیفه تقدیر به عمل آورد.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: