تخفیف 70 درصدی خرید خدمت سربازی به افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد

خبر خوب سردار کمالی برای مشمولان غایب تحت پوشش کمیته امداد

10 2,838

همانگونه که می دانید، مشمولان دارای 8 سال غیبت فقط تا پایان سال 97 می توانند با پرداخت جریمه ریالی، اقدام به خید سربازی نمایند. همچنین مشمولانی که تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد بودند نیز تا پیش از این می توانستند با 50 درصد تخفیف از تسهیلات خرید خدمت بهره مند شوند. اکنون خبری خوش برای آن دسته از مشمولانی داریم که دارای 8 سال غیبت می باشند و تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی نیز هستند.

چنانچه تحت پوشش کمیته امداد یا بهزیستی هستید مقاله معافیت ماده 6 بهزیستی را از دست ندهید.

تخفیف 70 درصدی خرید خدمت سربازی برای افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد

سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح، در خصوص تسهیلات خرید خدمت تا پایان سال 97 بیان کرد: مشمولان غایب دارای هشت سال غیبت سربازی و تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی می توانند نهایتا تا قبل از پایان سال 97 با تخفیف 70 درصدی اقدام به خرید خدمت سربازی نمایند. بر این اساس ضوابط تخفیف 70 درصدی افراد تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) و سازمان بهزیستی برای پرداخت جریمه مشمولان غایب دارای 8 سال غیبت سربازی، ابلاغ گردید.

فرصت استفاده از تخفیف 70 درصدی خرید خدمت برای افراد تحت پوشش

سردار کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه گفت: افراد واجد شرایط فقط تا پایان اسفند ماه 97 فرصت دارند جهت پرداخت جریمه به صورت نقدی و یا به صورت اقساط اقدام نمایند.

برای دانستن میزان غیبت خود از سربازی باید استعلام غیبت سربازی بگیرید.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

تعداد دیدگاه ها 10 تا
 1. احمد :

  سلام خسته نباشین من زیر نظر بهدستی هستم حدودن ۵سال فرار کردم از خدمت برای مشکل شنوایی شدید میتونین کمک کنین من توانای خدمت ندارم چیکار باید کنم لطفن کمک کنین ممنون میشم

  1. باران مشاوره :

   احمد جان از خطوط مشاوره استفاده کنید تا شرایط شما را کلما ارزیابی کنیم

 2. Mehdi :

  سلام من سال ۹۲ دفترچه پست کردم و ۳ ماهم آموزشی رفتم الان ۸ سال غیبت دارم به خاطر شرایط پدر ومادرم که در بستر بیماری و خرج و مخارج و نداشتن امرار معاش آیا میتوانم معافیت سرپرستی مادر و یا پدرمو برعهده بگیرم

  1. باران مشاوره :

   سلام
   اگه قبل فرارت شرایط معافیت رو داشتی میتونی اقدام کنی وگرنه نه

 3. سعید :

  سلام‌ ‌ من‌‌سال‌‌۹۸‌ اقدام‌ به‌‌خرید‌ ۷۰‌ درصدی‌ کردم‌‌‌ جوابش‌‌ آمد‌ ولی‌ متاسفانه به‌‌دلیل‌‌ شراطی‌ که‌ من‌‌دارم‌‌ پول‌‌جریمه‌ پرداخ‌ نکردم‌‌والان‌ پرونده‌‌بستن‌ چکار‌ باید‌ کنم

  1. باران مشاوره :

   برو وظیفه عمومی

 4. محمد :

  سلام تا اخر نود فهت منتظر اجرایی شدن تخفیف خرید خدمت برای خانواده های بهزیستی شدم ولی خبری نشد الان پول خدمتم باید تا اخر نود وهشت بدم ایا میتوانم از تخفیف برخوردار بشم یا نه

  1. باران مشاوره :

   محمد آقا بهتر است این موضوع را باید از طریق بهزیستی پیگیری کنید.

 5. شهرام :

  سلام
  من شهرام هستم، سال97اقدام ب خرید خدمت با شرایط %70،تخفیف برای تهت پوشش بهزیستی کردم، اما مراحل اداریش ب سال98کشیده شد،وحالا مدارکم کامل و تحویل نظام وظیفه شده اما هنوز جوابش بعداز چندماه نیومده یعنی موافقت نشده؟ چکار باید انجام بدم، با تشکر

  1. باران مشاوره :

   سلام شهرام جان
   لازم است حضوری به نظام وظیفه استان مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: