تمدید معافیت تحصیلی کنکوری ها تا اسفند ۹۹

0 279

تکلیف آزمون های سراسری سال ۱۳۹۹ مشخص شده است. پذیرفته شدگان در دانشگاه ها که مهلت معافیت تحصیلی آنها در پایان شهریور ۹۹ به پایان می رسد، نمی توانند در دانشگاه ثبت نام کنند از این رو سازمان وظیفه عمومی تسهلاتی برای این دسته از مشمولان در هر مقطع تحصیلی در نظرگرفته است.

@Vazifeh_News عضویت در کانال و گروه تلگرامی نظام وظیفه باران مشاوره

تمدید تاریخ اعزام به خدمت پذیرش شدگان دانشگاه ها

به گزارش باران مشاوره به نقل از پانا، تاریخ اعزام به خدمت مشمولان پذیرش شده در دانشگاه ها در سال ۹۹ تمدید می شود.

رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: با توجه به این که برگزاری کنکور سراسری دانشگاه ها با تأخیر همراه بود و نتایج بعد از شروع سال تحصیلی جدید اعلام شد، به علت شیوع ویروس کرونا و کاهش نگرانی مشمولان و خانواده‌هایشان، تاریخ اعزام به خدمت مشمولان پذیرش شده در دانشگاه های سال ۹۹ تمدید می شود.

باران
با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی
برای اطلاع از آخرین قوانین و شرایط معافیت سربازی و ارتباط با مشاور می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
همه روزه به جز روز های تعطیل، پاسخگویی از ساعت ۹ صبح الی ۸ شب
شاید شما هم با اطلاع قوانین بتوانید معافیت بگیرید

تمدید مهلت اعزام به خدمت مشمولان دیپلم پذیرفته شده در دانشگاه

سردار تقی مهری تاکید کرد: همه مشمولان دیپلم فارغ التحصیل نیمه اول سال ۹۸ که تا پایان شهریور ماه سال ۹۹ مهلت معرفی دریافت کرده اند و در زمان تعیین شده برگ اعزام به خدمت دریافت کرده اند، در صورت پذیرفته شدن در مقاطع کاردانی و بالاتر در دانشگاه ها، می توانند به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+۱۰ مراجعه و تاریخ اعزام به خدمت خود را تا سوم اسفند ماه سال ۹۹ تمدید کنند.

تمدید مهلت پذیرفته شدگان دانشگاهی که برگ اعزام به خدمت دریافت کرده اند

همه مشمولان مقاطع تحصیلی دانشگاهی که در نیمه اول سال ۹۸ فارغ التحصیل شده اند و تا پایان شهریور ۹۹ مهلت معرفی دریافت کرده اند و در زمان تعیین شده برگ اعزام به خدمت دریافت کرده اند، در صورت پذیرفته شدن در مقاطع کارشناسی و بالاتر در دانشگاه ها، می توانند به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+۱۰ مراجعه و تاریخ اعزام به خدمت خود را تا یکم اسفند ماه ۹۹ تمدید کنند.

تمدید مهلت پذیرفته شدگان دانشگاهی که برگ اعزام به خدمت دریافت نکرده اند

همه مشمولان مقاطع تحصیلی دانشگاهی که در نیمه اول سال ۹۸ فارغ التحصیل شده اند و تا پایان شهریور ۹۹ مهلت معرفی دریافت کرده اند و در زمان تعیین شده برگ اعزام به خدمت دریافت نکرده اند، در صورت پذیرفته شدن در نیم سال اول تحصیلی (مهر ماه) مقاطع کارشناسی و بالاتر در دانشگاه ها، می توانند به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+۱۰ مراجعه و درخواست معافیت تحصیلی خود را ثبت کنند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۹۸)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات تماس

تلفن تماس تهران: 70703025
تلفن تماس کشوری: 70703025 021
close-link
اطلاعات تماس
error: