تمدید معافیت تحصیلی کنکوری ها تا اسفند 99

2 849

تکلیف آزمون های سراسری سال 1399 مشخص شده است. پذیرفته شدگان در دانشگاه ها که مهلت معافیت تحصیلی آنها در پایان شهریور 99 به پایان می رسد، نمی توانند در دانشگاه ثبت نام کنند از این رو سازمان وظیفه عمومی تسهلاتی برای این دسته از مشمولان در هر مقطع تحصیلی در نظرگرفته است.

تمدید تاریخ اعزام به خدمت پذیرش شدگان دانشگاه ها

به گزارش باران مشاوره به نقل از پانا، تاریخ اعزام به خدمت مشمولان پذیرش شده در دانشگاه ها در سال 99 تمدید می شود.

رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: با توجه به این که برگزاری کنکور سراسری دانشگاه ها با تأخیر همراه بود و نتایج بعد از شروع سال تحصیلی جدید اعلام شد، به علت شیوع ویروس کرونا و کاهش نگرانی مشمولان و خانواده‌هایشان، تاریخ اعزام به خدمت مشمولان پذیرش شده در دانشگاه های سال 99 تمدید می شود.

تمدید مهلت اعزام به خدمت مشمولان دیپلم پذیرفته شده در دانشگاه

سردار تقی مهری تاکید کرد: همه مشمولان دیپلم فارغ التحصیل نیمه اول سال 98 که تا پایان شهریور ماه سال 99 مهلت معرفی دریافت کرده اند و در زمان تعیین شده برگ اعزام به خدمت دریافت کرده اند، در صورت پذیرفته شدن در مقاطع کاردانی و بالاتر در دانشگاه ها، می توانند به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+10 مراجعه و تاریخ اعزام به خدمت خود را تا سوم اسفند ماه سال 99 تمدید کنند.

تمدید مهلت پذیرفته شدگان دانشگاهی که برگ اعزام به خدمت دریافت کرده اند

همه مشمولان مقاطع تحصیلی دانشگاهی که در نیمه اول سال 98 فارغ التحصیل شده اند و تا پایان شهریور 99 مهلت معرفی دریافت کرده اند و در زمان تعیین شده برگ اعزام به خدمت دریافت کرده اند، در صورت پذیرفته شدن در مقاطع کارشناسی و بالاتر در دانشگاه ها، می توانند به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+10 مراجعه و تاریخ اعزام به خدمت خود را تا یکم اسفند ماه 99 تمدید کنند.

تمدید مهلت پذیرفته شدگان دانشگاهی که برگ اعزام به خدمت دریافت نکرده اند

همه مشمولان مقاطع تحصیلی دانشگاهی که در نیمه اول سال 98 فارغ التحصیل شده اند و تا پایان شهریور 99 مهلت معرفی دریافت کرده اند و در زمان تعیین شده برگ اعزام به خدمت دریافت نکرده اند، در صورت پذیرفته شدن در نیم سال اول تحصیلی (مهر ماه) مقاطع کارشناسی و بالاتر در دانشگاه ها، می توانند به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+10 مراجعه و درخواست معافیت تحصیلی خود را ثبت کنند.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

تعداد دیدگاه ها 2 تا
 1. میرتوفیق شریف نیا :

  سلام من متولد 1380/09/24هستم و در مورخه خرداد1399دیپلم گرفتم برگه معرفی از مدرسه در مورخه 1399/06/04برای پلیس +10بردم .جهت جوابیه برای مدرسه ولی پلیس +10 در برگه نوشت که از تاریخ 1398/07/01 مهلت درخواست سپری شده و موافقت نمیگردد. گفت برین نظام وظیف و در همان روز رفتیم نظام وظیفه .منتها اونجا برگه ای به ما ندادند و در سامانه نیز کد سخا دادند منتها اونجا هم در سامانه عدم صدور مجوز ثبت شده . و دو بار هم حضوری رفتم فقط میگن که شما فارغ التحصیل 1399هستید و تا شهریور 1400فرصت دارید .میخواستم ببینم آیا برای قبولی کنکور 1400برایم اشکالی ایجاد میشه ؟ مرا راهنمائی کنید .ممنون از مطالب مفید سایت محبوب شما منتظر جواب تون هستم

  1. باران مشاوره :

   اگه غیبت برات ثبت بشه نمی تونی کنکور بدی، اگه می بینی وارد غیبت میشی، قبل غیبت اعزام شو و حین سربازی کنکور بده و بعدش ایست بزن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: